Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért buktatnak meg forgalmi...

Miért buktatnak meg forgalmi vizsgán azért ha hátramenetbe véletlenül neki megyek a padkának?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb hibát nem vétettem, csak hátratolatásnál neki ért a kerék a padkához (korigálás után is). Ez miért számít sikeretlenségek okozó hibának? Van aki 20 év tapasztalat után sem tud normálissan parkolni.Én véletlen követtem el mert túl közel akartam parkolni a padkához, párhuzamos hátramenetben. Itt el is buktam. Annak ellenére, hogy a kresz szabályokat normálisan és pontossan betartottam... Ez miért akkora hiba ? Nem a padkára hajtottam rá csak neki gurult a kerék sajnos 2x is... Szerinetek fer ezesetben a buktatás? más hibám nem volt.

2022. aug. 16. 18:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Azért buktál meg, mert nem tudtad korrigálni a rossz parkolást. Ez a rutintalanság bizonyítéka.
2022. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott vizsgán mindent úgy kell csinálni, ahogy a nagykönyvbe megvan írva.
2022. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan eset van, ahol nem fair a buktatás, de a forgalmi vizsga már csak ilyen. :/ Ebben az esetben arra tudok gondolni, hogy azért veszik bukásra okot adó hibának, mert megsérülhet a gumiabroncs, ha mindig lepadkázod. Az meg balesetveszélyes, ha sérült gumiabronccsal közlekedsz.
2022. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Vortrex ***** válasza:
60%

De mi az, hogy neki mész valaminek egy forgalmi vizsgán, és értetlenkedsz, hogy megbuksz??

Na. :D

2022. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Nekimentél a padkának, tehát a parkolás részét nem tudod normálisan teljesíteni a közlekedésnek. Ilyen egyszerű. Gondolj bele, így kiengednek a forgalomba és nem a padkának, hanem áruház parkolóban a melletted levő kocsinak mész neki. Biztonságos? Nem.
2022. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Oké de mégis ki a f****m lesz rutinos 40 óra után, hogy mindent tökeéletessen csináljon? elbaszott egy ország ez...
2022. aug. 16. 19:39
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha szabályossan közlekedek, 90 fokos szögbe nem okoz gondot a parkolás sem előre párhuzamossan. Autót semmiféleképpen nem sértenék mert arra, nagyon figyelek, de az hogy a kerék neki ér a padkának és ezért buktatni szerintem abszúrd, gerinctelenség , köcsögség.
2022. aug. 16. 19:42
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Figy. Nyílván nem várják el, hogy F1 es pilóta legyél, vagy a világ legjobb manőverezője, hanem hogy legalább az alapokat tudd. És ezt majd később te is befogod látni. Az autót érezni kell. Sokan padkáznak hidd el az olyanok is akik rutinosabbak. De ott neked kell bizonyítani, és mindent úgy csinálni ahogy azt kell.
2022. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
A padka nem tartozik az úttesthez, tehát a szabály szerint lementél az útról, ez pedig azonnali bukást eredményez. C és D kategóriáknál vannak ennél durvább dolgok is.
2022. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Azért buktatnak meg, mert nem adtál egy huszast az oktatónak a vizsga előtt.
2022. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!