Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már “loptátok” el a szüleitek...

Már “loptátok” el a szüleitek autóját úgy hogy nem tudtak róla?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Milyen volt? Nem buktál le?

2022. aug. 27. 12:28
 1/10 anonim válasza:
98%
Nem, mert egyszer gyerekként karamboloztunk egy fiatal sráccal, aki a szülei "lopott" autójával volt... Nem kívánnám soha senkinek...
2022. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem lett volna alkalmam ellopni a kocsit, mert nyilvan a szuleim hasznaltak, tehat ha nem voltak otthon, a kocsi se volt otthon. Ha meg otthon voltak eleg hamar lebuktam volna, hiszen az eleg hangos, ha beinditod az autot.

Bar ilyesmi meg se fordult a fejemben, ha kertem es nekik nem kellett, hasznalhattam az autot.

2022. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
98%
Férjem egyszer csinált ilyet tizenévesen. Nadrágszíj lett a jutalma és 2 hónap szobafogság. Elment tőle a kedve.
2022. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Akinek olyan apja van, mint nekem, eszébe sem jutott volna, az tuti. Egyébként sem volt jogsim, anélkül meg alapból nem is mertem volna vezetni, szabálytisztelő voltam/vagyok.
2022. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

lovas kocsit?

nehéz lett volna felszerszámozni.

2022. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem,hiszen mindig értelmesen meg tudtuk beszélni, kinek, mikor van szüksége a kocsira. Arra meg kimondottan ösztönöztek jogsi után, hogy vezessek eleinte ismert útvonalakon, később meg máshol is velük, majd minél többet egyedül is. Így kell ezt csinálni.
2022. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a biztositó nem fizet ha valami baleset lesz,

és a legrosszabb esetben

életjáradékot is fizethetsz a károsultnak.

2022. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott volna ekkora baromsag, jogsi nélkül vezetni, amikor meglett a jogsim kaptam ceges kocsit, tankolokartyaval ugyh megintcsak felesleges lett volna a lopkodas.
2022. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fater wartburgját,amikor külföldön volt,de rábaszás lett a vége,mert nem tudtam hátramenetbe kapcsolni.Szerencsére arra járt egy csoport orosz kiskatona,de mivel ők sem tudták,így felemelték a kocsit és megfordították.A garázsba sem mertem beállni,de voltak a garázssoron és az egyik szomszéd beállt vele.Annak azt mondtam,hogy csak takarítani toltam ki,fater szerencsére nem tudta meg.
2022. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem is mertem volna. Csak az övéké, csak ők dolgoztak meg érte. Annó nem is voltunk annyira jó anyagi helyzetben, hogy csak úgy elkössem a gépet és - neadjisten - összetörjem.
2022. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!