Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss talasztalatok az elsőseg...

Friss talasztalatok az elsősegélynyújtási vizsgáról?

Figyelt kérdés

Mi volt a feladatotok? Hogyan tanultatok rá?


Előre köszi a válaszokatn :)



2022. szept. 3. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ujraelesztes, aztan 2 tetel huzasa.. mit csinalok ha egy gyerek lenyel, felrenyel valamit, a masik h telen egy fűtött autoban kutyaugatas szeruen elkezd kohogni egy gyerek..mi ez es mit csinalok..

Aztan koszonjuk, viszlat

2022. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Baleset során egy férfi a kormánykerékre dőlve eszméletlen állapotban van az autóban, füléből láthatóan vér folyik. Mit tesz Ön?

Én: Hááát. Kiszedem valahogy az autóból, ellenőrzöm a pulzusát, ha szükséges, újraélesztem.

Vizsgáztató: NEM! (Gondoltam biztos a nyers fogalmazásom miatt) Értesíti a mentőket és nem nyúl hozzá a testhez, mert lehet megsérült a gerince!


Majdnem megbuktatott :D Mondta, jólvan, akkor mutassa be az újraélesztést... bemutattam... jól van, mehet, átment.

Szerintem látták rajtam hogy nekem egy baleset során soha nem lesz akkora lelki erőm hogy akár újraéleszteni tudjak egy embert... iszonyodok a vértől.

2022. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor elég felkészületlenül mentél vizsgára.. csak nehogy szükség legyen rá, ha esetleg egy családtagod kell megmenteni
2022. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


#2: Én is iszonyodok a vértől, aztán nem is olyan rég történt egy baleset az apukámmal. Rajta kívül csak én voltam ott, hogy segítsek (elvágta a lábán az egyik hajszálerét). Szerintem ha a baj ott van, akkor te is tudsz majd másokon segíteni, de inkább ne történjen ilyen.

2022. szept. 3. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Hajszálerét? 😃
2022. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy hajszálérre max egy sebtapasz kell, ennyitől talán senki sem lesz rosszul, max az extrém fóbiások...

Ismételd át azt az anyagot még párszor.

2022. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!