Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kreszt le tudom úgy tenni...

A kreszt le tudom úgy tenni ha az összes tesztet elvégzem a kreszteszt.net - en ?

Figyelt kérdés
gyakorolt már az oldalon és ha igen átmentél vele kresszen ? Hasonlóak voltak a kérdések ?

2022. szept. 7. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem ebbe az oldalba, de nagyon másak a kérdések az e-Titanhoz képest. Ha megtanultad a kreszt akkor nem lehet gond, de ha csak a kérdés/választ magolod be, akkor nem fogsz átmenni a vizsgán.

Egyébként szerintem felesleges önszorgalomból mindenféle oldalon gyakorolni. Ha befizetsz egy tanfolyamra, akkor fél évig, vagy 75 óra erejéig megkapod a hozzáférést az e-Titanhoz, amit úgyis végig kell olvasnod, meg kitölteni a modulzárókat, majd a végén a házivizsgát, és csak utána mehetsz vizsgázni. 75 óra meg bőségesen elég, mert 20-30 óra körül lazán fel lehet készülni a vizsgára.

2022. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten óvjon mindenkit az ilyenektől! Ha ertőn megtanulod a szabályokat, akkor egyetlen tesztet sem kell csinálni vizsgán kívül.
2022. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 jártam tanfolyamra csak nem kaptam hozza ferest az e-titanonhoz
2022. szept. 7. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Mert tantermi képzést választottad?
2022. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szüleim oda írattak be de hat tenlyeg nem sok értelme volt nem olyan sok minden ragadt meg aztán mosr próbálok gyakorolni teszteken mert 2 hét múlva vizsgam
2022. szept. 7. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Tízezer kérdés van, az ilyenek miatt. Ennyit nem tzdsz begyakorolni. Egy rövidke rendeletből hogyan lehet ennyi kerdés? Hát úgy, higy ugyant többféle megfigalmazásban is felteszik. Meg van amikir csak egy stó eltérés van. Máshova kerül egy vessző. És így tovább.
2022. szept. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a kérdéseket kell gyakorolni, hanem megtanulni a kreszszabályokat, az az alapja mindennek. Biztos van erre is valami oktatóanyag a neten,vagy szerezz kreszkönyvet és olvasgasd. Kanyarodási és jobbkézszabály, táblák, ha ezeket tudod akkor a képes feladatokat simán megcsinálod.
2022. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5

Akkor vegyél egy KRESZ-könyvet, 2 hét elég lehet hozzá, hogy megértsd a jelentős részt. Ha értesz egy szabályt, akkor bármilyen szövegkörnyezetben fogod tudni egy azzal kapcsolatos kérdésre/szituációra a jó választ.

2022. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!