Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten már csak gyalog...

Budapesten már csak gyalog lehet közlekedni?

Figyelt kérdés
Autóval nem lehet, mert minden hétköznap reggeltől estig be van állva a komplett belváros + reggel minden bevezető, késő délután minden kivezető út. Biciklivel életveszélyes, mert sok az idióta. Metróból amelyik éppen közlekedik, az oké, de a BKV felszíni járatai szintén a dugóban araszolnak, és egyre ritkábban járnak.
2022. szept. 23. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit túldramatizálod a dolgot.

"minden hétköznap reggeltől estig be van állva a komplett belváros"

Ez meg egész egyszerűen nem igaz.

2022. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, a kérdező indulatból ír...én bármikor megyek dugulós helyre, ráhagyok egy kicsit, és ülök békésen...ugyanis mindenki sietne valahová, tehát nem piknikre készülődnek...a villamosok prímán közlekednek, a buszok szintén, némi káromkodással fűszerezve a vezetőfülkéből.

A metró? Olyan, amilyen.

Ez egy nagyváros, de eltörpül Isztanbul, Róma, London mögött..ott ban csak buli igazán.

2022. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog a legveszélyesebb. A járdán több a száguldó villanyroller, mint az úttesten. Ott az autósk idgesek a rolleresek miatt, a járdán a gyalogosok idegesek..a pizzafutárok mindenhol idegesek.


Ezzel együtt legjobb gyalog(aztán beülni az autóba, és tűz haza!)

2022. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Valóban vannak nehezen vállalható irányok és napszakok, de azért úgy nagy általánosságban lehet jól vagy elfogadhatóan közlekedni. Csak jó eszközt kell választani: belvárosba tömegközlekedés vagy bringa, külvárosba autó is teljesen jó , a kettő között meg kombinálni is lehet ezeket.
2022. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs bedugulva a város, csak türelmetlen a többség. Az ilyennek kéne egy rugalmas idős munkahely, mehetne dolgozni 6-7 órára és a délután közepén hazamenni, több ideje is lenne mindenre utána, és nem akadna be a dugóba. Én motorral közlekedem, szerintem teljesen élhető.
2022. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Háááát, szerintem azért akad jó pár ezer ember a fővárosban, aki minden nap eljut időben a céljához.

És nincs minden utvonal beállva, továbbá nem mindenki idióta.

2022. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!