Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor (jogsi)?

Kálvin Tamás kérdése:

Mi történik ilyenkor (jogsi)?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha 5-ször meg buktam a vizsgán és ugye PÁV-ra kell mennem, de én nem megyek el akkor az elévülési idő 2 év? Én úgy tudom, hogy hiába nem megyek el 2 évig akkor is él a PÁV. Tehát mi történik, akkor ha az adott sulimban ugye meg buktam és azt mondom eltelik 1.3 év és el akarok menni másik suliba? Tehát ugye 2 év a páv eleve, de én ugy váltanék már sulit bukás utána 1.3 évre rá, hogy még érvényben van a PÁV kötelesség. Ilyenkor mi a teendő? Tehát át megyek új suliba be jelentkezek ott és újra elkezdem a jogsit majd utána? Elkel mondanom, hogy a PÁV-ra nem mentem el és még elvileg bőven sok-sok hónap múlva évül csak el? Ha ez igaz, akkor először a PÁVra kell el mennem és csak úgy tudnak fel venni az új suliba?

2022. okt. 2. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Központi rendszer van, nem számít hogy váltogatsz az iskolák között, akkor is PÁV kötelezett maradsz.


De a KRESZ vizsgának is 2 év a határideje, szóval eddig fene tudja mennyi időt öltél bele a vezetésbe + még várni akarnál 1.3 évet, valószínűleg az is lejárna és kezdhetnéd az egészet elölről, nulláról.

2022. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem adtál jattot a vizsgáztatónak meg az oktatónak?
2022. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már a Kresz rég le járt! Tudom, hogy újra kell kezdenem mindent, de hiába járt le a kresz, ha a PÁV még mindig él.. Tehát ha 2 év előtt megyek újra vissza másik sulihoz, akkor először PÁVAL kell kezdenem majd utana újra kresz?
2022. okt. 7. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit aggódsz a PÁV-on? A 4-es fokozatot kell megcsinálnod, aki azt nem tudja, annak sosem szabad jogsit adni a kezébe.
2022. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es nek.. Miét nem tudsz a kérdésre válaszolni? Annyira bírom, mikor valaki a véleményét le írja, mikor köze sincs a kérdésemhez. Engem nem az érdekel, hogy te mit gondolsz és, hogy neked mi a könnyű. Volt egy kérdésem tény alapon és tény alapon szeretnék választ kapni is. Ez a kommunikáció első pillére nem?
2022. okt. 7. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De már leírták neked te szerencsétlen, hogy a PÁV nem fog elévülni. Akkor mit szeretnél még? Írjuk át a szabályokat neked? :D
2022. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!