Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig varjak? Mi a teendo?

Meddig varjak? Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Ket hete hetfon felhivtam az oktatot hogy mehessek vezetni,elmondtam mennyit vartam kresz ota,majd annyit mondott hogy intez valamit meg megnezi az aktamat,de azota nem hivott vissza.Ilyenkor mi a megoldas?

2022. okt. 3. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel megint.

Ha nem történik semmi, keress másik oktatót, ha erre nincs lehetőség, akkor másik iskolát.

2022. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Két hete, de cuki vagy. :D Én augusztus végén egyeztettem, és TALÁN novemberben tudok kezdeni.


Egyébként meg szimplán hívd vissza, hogy beszéltetek két hete, de nem kaptál visszajelzést, szeretnél érdeklődni, hogy most várólistán vagy-e nála, esetleg van valami gond. Ennyi.

2022. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
70%
Milyen életképtelen emberek vannak..gondolom majd amikor munkát keresel, akkor is a sült galambot fogod várni. nem, senki nem fog házhoz jönni és vörös szőnyeget teríteni eléd.
2022. okt. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!