Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Online végezhető KRESZ tanfoly...

Online végezhető KRESZ tanfolyam Debrecenben?

Figyelt kérdés

Van rá esély, hogy a közeljövőben költözni fogunk, viszont a jogosítványszerzés folyamatát már most szeretném elkezdeni. Olyan autós iskolát keresek, ahol lehetőségem van a KRESZ tanfolyamot online elvégezni (nagyon sűrű napjaim vannak, ezért hatalmas előny lenne, ha nem kellene tantermi képzésre szaladgálni), illetve ahol nem szükséges az, hogy náluk csináljam a gyakorlati képzést is, mivel ha megvalósul a költözés, nem fogok tudni bejárni Debrecenbe vezetni.

Tudnátok ilyet ajánlani? A Neon autósiskolát találtam eddig, de szeretnék fontolóra venni több lehetőséget is, ha van.



2022. okt. 13. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a legtöbb autósiskolával mikor elkezded a tanfolyamot, szerződést kötsz, ami azt is jeletni, hogy ha menet közben - amíg meg nincs a jogsid - otthagyod őket, akkor plusz pénzt kell fizetni. Asszem kilépési díjnak hívják. Ez pl. ahol én tanulok ott 20 ezer Ft.

Tehát vagy várd meg, míg költözöl, és csak utána kezdd el a jogsit, vagy azon a településen keress autósiskolát, ahova költözöl majd, és ne ott, ahonnan eljössz.

Egyébként szerintem az autósiskolák 99%-ánál van lehetőség online tanulni a kreszt, ahol én vagyok ott pl. csak online van.

2022. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!