Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi miatt buktattak meg a...

Mi miatt buktattak meg a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsi forgalmi vizsgáján mi miatt buktattak meg? Jogosnak érezted a dolgot?

Utána hányadik alkalommal sikerült átmenni?



2022. okt. 27. 10:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
22%
Engem azért, mert a visszapillantó tükörhöz hozzáért a bokor. Mai napig nem értem. Nyilván kellett a pénz a vizsgabiztosnak.
2022. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Ehe. És ha egy kisgyermekhez ér hozzá, akkor is a vizsgabiztos a hülye?


Háromszor buktam. Nem nagy dicsőség, tudom. Oktatóm szerint a vizsga előtt egy órával tett körön lazán átmentem volna. Elidegeskedtem mind.

Elsőnél már a fele távnál megvolt a tíz vonal. Aztán egy párhuzamos parkolásból túl nagy lendülettel indultam el.

A másodiknál nekimentem a járdaszegélynek. Olyan szelíden, mint ahogyan a kedvesed vállát megérinted. De tény, hozzáért.

A harmadik vizsga egy perc volt. A telepen az ipari sorompó még mozgott, amikor tovább indultam. Kb. 1 fok hiányzott a végállásig.

2022. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
38%
De nem egy kisgyermek volt, hanem egy bokor levele. 😉 És semmi másba nem tudott belekötni.
2022. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem elsőbbség meg nem adása miatt. Jogos volt, bár szerencsétlen szituáció. Keresztező forgalomnak volt elsőbbsége. Nekem jobbra kellett kanyarodnom. A balról jövő balra akart kanyarodni, de nem tudott a neki szemből, nekem jobbról jövők miatt. Kb 1 km/h-s sebességgel gurult előre a kereszteződésben. Nekem így szabad utam volt jobbra. Csakhogy a balról érkező mögött jövő következő autós, a minimális előre haladást kihasználva, amikor lett számára elég hely a járdaszegély és a kereszteződés közepén álló, balra kanyarodni szándékozó között, hirtelen, padlógázzal kikerülte jobbról. Így csattantunk volna, ha az oktató nem lép a fékre.

Következőre elsőre sikerült. Boríték egyszer sem volt.

2022. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
egy korrekt, de azért mégsem vajszívű vizsgabiztost fogtam ki (legalábbis az oktatóm utólag ezt mondta róla), elsőre sikerült, 5 hibavonal, boríték nem volt
2022. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előbb felsorolta , miért buktat meg (így, kijelentő módban), aztán átengedett, boríték nélkül. Szerinte túl gyorsan hajtottam a körforgalomban és a vasúti átjáróban egy Trabanttal lefulladtam volna , ha nem váltok vissza. Igaz, cserében belekérdezett a KRESZ-be, például hogy a buszsávban mellettünk haladó turistabusz szabályosan halad-e ott meg szabályosan várakozik-e ez meg az az autó, ezeket jól tudtam még vezetés közben is magyarázni, ez valószínűleg meggyőző lehetett
2022. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl későn váltottam sávot, mert jött mellettem egy teherautó, és vaciláltam, hogy merjek e besorolni elé, és mire eldöntöttem, addigra a kerék érintette a záróvonalat.

Nagyon kedves volt a vizsgabiztos, de hát a szabály az szabály :/

Bár szerintem naponta 10 autóst látok, aki telibe átlépi a záróvonalat.

Most fogok menni másodjára.

2022. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
B-s vizsgánál egyszer. Jobbra fordult a busz a főútról, nem fért volna el, ha nem megyek fel a padkára. Tolatni nem lehetett, mert voltak mögöttem, de a vizsgabiztos szerint ezt nem kellett volna. Persze ma sem csinálom másképp az adott helyzetben.
2022. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 Én élesben találkoztam egy hasonlóval, csak ott a balról jövő neki jobbra (azaz oda, ahol én álltam) akart kanyarodni. Nekem jobbról szabad volt az út, a balról jövő meg nem tudott kanyarodni, amíg ki nem jövök onnan, mert egy nagyobb tranzit volt, a hely meg szűk, így lemondott az elsőbbségéről a javamra. Mögötte állt egy kb. 3 kocsiból álló sor, a barom negyedik meg mit csinál? Elkezdi előzni a komplett kocsisort, amelyik nyilván viccből állt ott... Én a többi autótól nem is láttam, hogy előz a marha, a tranzitos kezdett el dudálni, hogy vigyázzak. Ha nem dudál, simán csattanunk.

Egy dolog, hogy neki van elsőbbsége, de előzésnél azért meg kell róla győződni, hogy biztonságosan végre is tudja hajtani, mielőtt belekezd.

2022. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Én ma voltam... Kb 5 percig tartott... Mivel egy ívbe kanyarnál felmentem vagy nagyon koppantottam a szegélyt így totál homály lett úrrá rajtam és nyugtáztam h megbuktam... Mentem tovább körforgalomba 3ba hagytam 3x lefulladtam annyira ideges lettem, mert sose fulladtam le h nem raktam be 1be... Így mondta akkor ok cső ennyi... Azóta itt bőgök ekkora egy rohadt balfaxt mint én ritkán látni...


Lány vagyok persze

2022. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!