Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga tippek?

Kresz vizsga tippek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kresz vizsgán és 63 ponttal megbuktam :( Tegnap töltöttem ki egy tesztet (e-titánon keresztül) és 74 pontos lett. Négy hete csinálgatom a próbavizsgákat amiből az utolsó 2héten 65 vagy 65+ pontot értem el. Lehet, hogy a stressz véget nem sikerült. Sőt nagy eséllyel az véget. Tudnátok adni tippeket? (előre is köszönöm)

2022. nov. 23. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Pár éve nagyon felturbózták a kérdések számát azok miatt, akik nem tanulták meg a szabályokat, csak sokat gyakoroltak.

Nagyon sok a hasonló kérdés, de apró eltérésekkel. És ha nem vagy türelmes, és/vagy nem is tanultál, akkor könnyű bukni.

Nem keresek és nem találok ki kérdést, ezért csak illusztrációnak:


Nagyon sok a hasonló kérdés, de apró eltérésekkel.

Nagyon sok a hasonló kérdés, de apró eltérések nélkül.


Ismerős az eleje, emlékszel a gyakorlásból rá, és nyomod, hogy A.

De a kérdés nem az, hanem a második, amire C a helyes.


Rengeteg olyan kérdés van, amelyiknél egyet könnyű kizárni, és csak a többivel foglalkozni.

Mondjuk képes dolog, egyenrangú útkereszteződés. Mi az áthaladási sorrend?

Ha van jobbra kanyarodó, ő biztos lehet első.

A válaszok közül máris kizárhatod, amelyikben nem így van.


Kapkodni semmiképpen sem érdemes. Ha nem tudod a választ, a kérdést félre lehet tenni, de vagy azonnal tedd meg, még az elején, vagy próbáld mégis megfejte. Ugyanis csak a maradék idővel jön vissza.

Egy perc egy kérdés még most is, ügye? Ha 50 másodpercig gondolkodtál, már csak tíz másodperced lesz a végén.

2022. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Igen egy perc egy kérdés. 9perc alatt mentem végig rajta. (nem mindegyik kérdést olvastam végig és hamar rá nyomtam) Egy db egy pontos kérdésnél volt az, hogy 5mp alatt rá nyomtam valamire és már tovább ment a rendszer ( az e titánon nekem kell a továbbra menni) és akkor jöttem rá hogy a másiknak több értelme volt (szóval az lett volna a jó válasz) És 1db 3pontosat rontottam aminél meg az volt hogy félre nyomtam és tovább ment :/ Pedig ha azt nem rontom el akkor 66pontom lett volna, de mindegy. Remélem hogy a következő vizsgám sikerülni fog. És köszönöm a válaszodat!
2022. nov. 23. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki fél órával később netűre ugyanezt?
2022. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Mi az a "netűre" ?
2022. nov. 23. 14:30
 5/14 anonim ***** válasza:

4. Az egy elütés.

Elfogadtad a terjedelmes válaszom, és rá fél óra pontosan ugyanezt kiírod.

2022. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval. Én 2 éve csináltam meg a kreszt, kicsit izgultam, de előtte én is sokat teszteltem és ott rájöttem ,hogy igen is érdemes elolvasni akár többször is, mire egyre kattintok.
2022. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. A kérdésre gondolsz? hogy ki lett írva mégegyszer?
2022. nov. 23. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi másra? Közben törölték.
2022. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Igen törölték. Azért írtam ki még egyszer mert rosszul volt be állítva. És pontosítani akartam a kérdést
2022. nov. 23. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

AZ a baj hogy nem tudod, csak bemagolod a válaszokat és utána meg idegességedben nem tudod hogy melyik válaszra mi a jó .

Megkellene tanulni, bár ez ma napság már ciki tanulni.

2022. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!