Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Januárig kell letennem a...

Januárig kell letennem a KRESZ vizsgát (9hónap letelt) ha nem megyek át, újra lehet próbálkozni? Ha éjjel-nappal azt tanulnám, mennyi idő lenne megtanulni? Kicsit elhanyagoltam.

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

En nem tanultam semmit csak figyeltem az oran es mindent megjegyeztem illetve sokat gyakoroltam a programban, addig csinaltam meg nem lett 100% minden..


Ha ennyire nem megy a dolog en mar nem eroltetnem mert gyakorlatban sem fog. Ebbol van a sok baleset hogy sok ember a kreszt sem tudja csak epp hogy atcsusszan a vizsgakon

2022. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első vizsgát 9 hónapon belül kell megejtened.

A tanfolyam kezdetétől 1 évig próbálkozhatsz a kresz vizsgával, utána meg kell ismételni a tanfolyamot.

2022. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgát 1 éven belül kell megcsinálnod, ha kicsúszol az időből, újra kell jelentkezni a tanfolyamra.

Viszont annyiszor próbálkozhatsz, ameddig nem sikerül. Viszont az időre nagyon figyelni kell.

2022. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszi
2022. nov. 29. 20:53
 5/21 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha januárig nem tudod megtanulni a szabályokat, akkor inkább hagyd a fenébe...
2022. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Na ez az. Én nem tudom, hogyan lehet vele ilyen lassan haladni. Meg annyira nem is nehéz szerintem. Nekem 1 hónap volt mindössze míg végigmentem az e-titanon.
2022. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk suli mellett dolgoztam meg egész nyáron… nehéz rá időt szánni ha 8 óra mire haza esel
2022. nov. 30. 08:38
 8/21 Alex Fly ***** válasza:
74%
@7: Ja, így mindjárt más. Én azt feltételeztem, hogy aki már vizsgára készül, az egy pár éve már szokott közlekedni, így ismernie kell a szabályok többségét; a fennmaradó néhány specifikus szabályt pedig az oktatáson elsajátítja. De aki életében nem járt még az utcán, az ne azzal akarja kezdeni, hogy egy másokra veszélyes járművel megy az emberek közé, bízva a szerencséjében...
2022. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Keresztapummal néha-néha eljárok vezetni, parkolás, megfordulás, váltás stb. Tehát nem úgy fogok beülni az autóba mint az első osztályba😅
2022. nov. 30. 20:58
 10/21 Alex Fly ***** válasza:
100%
@9: Eddig a KRESZről beszéltél, ami a feltétele annak, hogy egyáltalán kimenj az utcára -hogy jön ide a járműkezelés?
2022. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!