Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » PÁV II vizsgához kötelező a 2...

PÁV II vizsgához kötelező a 2 éves B kategória?

Figyelt kérdés
Szóval tavasszal terveznék PÁV vizsgára menni viszont a B kategóriám ősszel lesz 2 éves. Kőbe van vésve vagy szigorúan kezelik ezt? Tavasszal, nyár elején már dolgozni szeretnék C kategóriával.

2023. jan. 2. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Van egy szabály amit bekell tartani.

Ezt nem nehéz értelmezni.

2023. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi okos vagy te, viszont csak az nem jutott el az agyadig amit kérdeztem Einsten. Btw a kérdés már nem aktuális, mivel áruszállitáshoz PÁV 3 kell, aminek nem feltéle a 2 éves B kategória...
2023. jan. 3. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
de arra figyelj hogy ha ADR-t is akarsz ahhoz már Páv 2 kell.
2023. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 17 évesen ugyanígy voltam mint most te. Nem 2 éves B kategória kell hanem 2 éves vezetői engedély. Anno én megcsináltam a páv3-at kb fél éves vez.engedéllyel és azóta is elvagyok vele. Felesleges a kettes nekem pl. Agyaltam rajta, hogy majd huu kimaxolok mindent és ha 2 éves lesz a jogsim akkor megcsinálom de nem érdekel már kicsit se. Nincs kedvem 80-al menni tartányos autóval szóval ennyi. Csomó jó dolgot lehet vinni páv3-al, gépek, különleges áruszállítás stb, bármi ami nem veszélyes anyag.

Ha van egyéb kérdésed írj szívesen és válaszolok, gondolom most állsz a jogsi előtt

2023. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 nem minden adres megy 80-al. Sokkal nagyobb szopás az állandó tilalmak ahol amúgy simán mehetnél. Alagutak, víz menti utak stb...
2023. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 igaz, van amelyik megy gyorsabban de sokan nyócvanaznak
2023. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!