Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez más autósiskoláknál is így...

Ez más autósiskoláknál is így van vagy csak szivatni akarnak?

Figyelt kérdés
Hogy Kresz vizsga után 1 hónapot várnom kell hogy elkezdhessek vezetni tanulni. Máshol is várni kell?
2023. jan. 25. 04:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekük lenne szivatni? Minél gyorsabban pörgetik ki a diákokat, annál nagyobb a bevételük. Nincs szabad oktató, azért kell várnod.
2023. jan. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak iskolák, ahol nem egy, hanem 6 hónapos várólisták vannak, annyira feltorlódtak a tanulók... és vannak olyan iskolák is, ahol néhány nappal a sikeres KRESZ vizsga után már mehet a tanuló vezetni.

Csakhogy nem az utóbbi a jellemző, az 1-2 hónap várakozás teljesen normális eset, és arra is készülj lelkileg, hogy a vezetés gyakorlás sem olyan ütemben fog zajlani, ahogy azt elképzeled.

2023. jan. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónap volt... Sok diák, kevès oktató...
2023. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ostoba vagy, ha azt gondolod, szívatni akarnak.

Nincs szabad oktatójuk, teljesen egyértelmű. Ha lenne, miért akarnának váratni?

2023. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért szivatnának? Sok ismerősömnek 1 év volt mire meglett a jogsija. Nekem még október végétől március elejéig szünet is van, mert nincs motoros oktatás, és múlt év júniusában kreszvizsgáztam, és a mikor mentem akkor is csak heti 1 alkalom volt.
2023. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Akkor rossz helyen motorozol. Februárban kezdtem, júniusban megvolt, pedig majd' 40 rutinórát vettem.
2023. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van, sajnos. Oktató kapacitásától függ. Plusz egyébként is meg kell várni míg a vezetési karton megérkezik, az eleve 2-3 hét.
2023. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 Lehet, de nagy választás nincs, mert így is 25km-re lévő megyeszékhelyre kell utaznom, mivel itt nincs motoros oktatás. Ráadásul ott is vagy 3 iskola tanulóit oktatja két oktató. Télen meg törvényileg nincs motoros oktatás. Nekem a rutinvizsga megvan, 24 órával, városi vezetést kezdem elvileg márciusban
2023. jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Az seperc alatt meglesz. Főleg, ha normális az iskola, ha van B jogsija az embernek, nem szokták erőltetni a minimum óraszámot.
2023. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet közvetlenül oktatókkal felvenni a kapcsolatot. Én hívtam iskolán belül 1-2-őt. Az egyiknek pont azon a héten vizsgázott tanulója, mondta, hogy ha átmegy akkor felszabadul egy hely. Átment így tudtam is menni vezetni.
2023. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!