Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbünettek ma tilosban...

Megbünettek ma tilosban parkolásért. Piros tasak várt a szélvédőmön, de nem volt benne csekk, csak hogy helyszíni bírság kiszabására jogosult a közteres, aztán h"tájékozató közvetlen felejlentés megtételéről". 10 vagy 20 ezer forintom fogja bánni?

Figyelt kérdés
Elismerem hogy rosszul álltam, sajnos abból indultam ki, hogy két autó is tilosban állt, én meg beálltam közéjük...helyszíni bírság lenne 10ezer, de ugye nem voltam a helyszínen. Ilyenkor egyből 20ezerre ugrik a díjtétel?
2023. jan. 29. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Az objektív felelősség, automatikusan az üzembentartó kapja, nem "nyomoznak".

2023. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A furgonomat a pesti közteresek bilincselték meg a kijelölt parkolóhelyen az útkereszteződéstől 15 méteren belüli várakozási tilalom megszegése miatt.
2023. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
felhívtam a közterület felügyeletet. Mivel feljelentettek, automatikusan a rendőrséghez került az ügy. Kérdeztem h mitől függ h 10ezres helyszíni bírság, vagy egyből feljelentés, aztmondja ez attól függ a közteresnek milyen napja van...megjegyezte a hölgy h elismeri h ez egy elég érdekes eljárásrend, de a közteres hivatalos személy, ezért ha ő így dönt akkor ez van sajnos (nyugodtan adhatott volna helyszíni bírságot is..) Legrosszabb esetben egy 20asom bánja. Legjobb esetben kapok egy figyelmeztetést és ennyi. Nagy téttel merek fogadni arra h kapok egy 20as csekket. C'est la vie
2023. jan. 30. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!