Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Keleti pályaudvar mellett...

A Keleti pályaudvar mellett 17-18 óra körül van szabad taxi? Vagy jobb ha rendelek? Gyorsan kell Zuglóba érnem,tömegközlekedés nem játszik.

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha hívsz egyet.
2023. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Rendelj inkább előre. (Bármit, csak ne City taxit, mert az csomószor megcsinálja, hogy előrendelésre sem megy ki, és erről csak az utolsó pillanatban értesíti az utast.)
2023. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg pont, hogy a City Taxi a legmegbízhatóbb. A droszton várakozók legtöbben hiénák.
2023. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
37%

Ha taxishiénákkal akarsz találkozni, nyugodtan ülj be egy keletinél várakozó taxiba. Ha pedig támogatni akarod a korrupt pesti taxismaffiát, hivj egy icipicit becsületesebet telefonon.

De én a helyedben mégis megfontolnám a közösségi közlekedést: a keletitől a hősök tere busszal 5 perc, taxival 4.

Vagy indulj picit korábban. De taxis hiénákat akkor se támogass a pénzeddel.

2023. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 hidd el, hogy tapasztalatból mondom. Többszöri tapasztalatból. Elég nagy szívás 10 perccel (!!!!!) a kért időpont előtt sms-t kapni arról, hogy mégsem jönnek, hiába igazolták vissza már napokkal korábban a fuvart.

És igen, droszton nem érdemes beülni, ezért írtam a rendelést.

2023. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Baranyai Máté András ***** válasza:
49%
Töltsd le a nagyobb cégek applikációit, azon látod van e szabad autó. Főtaxi, BOLT,Citytaxi. Es amikor leszallsz rendeld meg. Hiénák nem fognak elvinni, ha elvisznek le is húznak, de magyarokat ritkán visznek, félnek hogy ellenőrök.
2023. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha rendelsz, a Keleti p.u.-nál a Thököly út felőli oldalon elöl csak hiénák állnak, mögöttük jóval lehetnek csak a Főtaxi meg a többi taxitársaság autói, akiket a hiénák elzavarnak elölről. A Kerepesi út felőli oldalon csak hiénák állnak szerintem. Kiszámoltam a City taxi applikációban a viteldíjat, odamentem egy ilyen "független szolgáltató"-hoz, több mint a dupláját mondta szemrebbenés nélkül, az órát nem hajlandó bekapcsolni. Hiéna volt az is.
2023. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!