Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Történt már veled valamilyen...

Történt már veled valamilyen érdekes, furcsa, vicces szituáció utazás során?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok: eltévedtél valahol, tévútra vitt a GPS, beszélgettél egy érdekes emberrel a vonaton, találkoztál valaki érdekessel egy benzinkúton, megállítottak a rendőrök és történt valami érdekes, jártál valami szokatlan helyen, másik repülőtéren szállt le a géped, nem volt nálad pénz, elhagytál valami fontosat stb.

2023. márc. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

olyan ér, hogy buszon felejtettem a bőröndömet? :D

Egyetemről jöttem haza kollégiumból, nem engedte a vezető felvinni, be kellett tenni oldalra a csomagtartóba a buszon, mikor meg leszálltam, egyszerűen elfeledkeztem róla....

2023. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Van többtucatnyi ilyen sztorim.


Mondjuk amikor a nem létező ország határőre Transznisztriába érkezve nem tudta hová tenni a burgundivörös birodalmi útlevelet és a Vengrija válaszunkat az állampolgárságunkat firtató kérdésére, , majd vélhetően a Köztársaság szóhoz érve jókedvűen konstatálta, hogy “á, Kázáksztán!” , akkor nehéz volt komolynak maradni.

2023. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Én egyszer az asztali PC-t hagytam a vonaton. Szerencsére, valami miatt várt pár percet az állomáson, úgyhogy a táskámat földhöz vágtam a kollégák előtt, visszafutottam, és szóltam a forgalmistának, hogy el ne engedje a vonatot, ha kedves az élete. (Ismerős volt.)

Már régebben történt, hogy Miskolcon, nagy nyári hőségben ültem a vonaton, vártam az indulást. Egyszer csak pár ablakkal odébb a peronról felszólt egy öregebb cigányasszony egy 16 éves forma gyereknek, hogy mégse ezzel a vonattal utazik, ne kelljen már felmászni a vonatra a rossz lábával, adja le a gyerek a csomagját a poggyásztartóról. A gyerek le is adta. Negyedóra múlva indultunk, akkor jött egy öregasszony, hogy jaj-jaj, hová lett a csomagja. Mert hát ő indulásig elment beszélgetni valakivel, a csomagját meg otthagyta felügyelet nélkül.

Hatvanban az Állatkertet kerestem GPS-szel. Először keringtem egy kört egy családi házas övezetben. Mikor láttam, hogy ez nem lesz jó, a GPS ellenében elindultam másfelé. Egy idő után bevitt egy panelházas övezet melletti garázssorhoz, de nem tudtam tovább menni, mert nem volt út. Na, akkor megkérdeztem egy járókelőt, és kiderült, hogy 1 km-es körrel át kell menni a Zagyva másik partjára, és ott a bejárat.

A Keleti mellett felszálltam a 30-as buszra. Jött egy ápolt szakállú idősebb ember a busz felé, a szakadó esőben szandálban. A farmerjét kézzel tartotta, mert vagy 6 számmal volt nagyobb. Felszállt, és elém ült. Büdös volt, hátrébb ültem. Pár megálló múlva felállt, a farmerje lecsúszott, gatya nem volt alatta, és hát a sgge csupa szr volt, ezért volt büdös.

2023. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:

Sokat utazom.

Volt már minden.

2023. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milliószor
febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!