Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyalog megyek át a határon....

Gyalog megyek át a határon. Bemehetek az autók elé vagy sorba kell állnom?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha autónak érzed magad, akkor állj sorba. Ha busznak, kamionnak, akkor azok mögé. Amennyiben ott van gyalogos ki/be léptetés, akkor ott kell jelentkezned. Ha nincs, akkor vagy nem is lépheted ott gyalogosan a határt, vagy odaballagsz, és vagy intenek, menj tovább, vagy elkérik az útleveled/személyid.


Melyik határról van szó egyébként, mert jelenleg csak Ukrajna és Románia jöhet szóba. Máshol nincs senki és semmi.

2023. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha úgy jobban érzed magad a záhonyi vasúti hídon futhatsz a V43 előtt is.
2023. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Röszke 2
2023. márc. 31. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, minden további nélkül beállhatsz eléjük. Pár hónapja én bringával csináltam ugyanezt, amikor Csanálosnál a határtól a falu közepéig ért a kocsisor.
2023. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
0%
Simán bemehetsz, legfeljebb megvernek.
2023. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
"Vagy ha úgy jobban érzed magad a záhonyi vasúti hídon futhatsz a V43 előtt is." - Csörgő megy át a határon.
2023. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, mégis miért verné nem meg egy egyenruhásokkal teli határállomáson? Ne legyünk már nevetségesek.


A világon mindenütt, ahol át lehetett menni gyalog, de nem volt külön gyalogos belèptető sor, tökéletesen működött az, hogy az épp aktuálisan vizsgált autós után odaléptem az autós sor ablakához, aztán mentem is a dolgomra.

2023. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!