Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lesz valaha jogosítványom...

Lesz valaha jogosítványom így, vagy felejtsem el ?

Figyelt kérdés
A kresz vizsga elsőre sikerült, 6 pontot veszítettem, de a vezetés szinte egyáltalán nem megy, 12 órát töltöttünk a rutinpályán, ha nem szólok az oktatónak még mindig itt tartanék, ezalatt szinte semmit sem tanultam, miután kivitt a forgalomba (először országúton vezettünk) ott tanultam meg nagyjából a váltást alap dolgokat, folyamatosan kiabál velem ha valamit rosszul csinálok, persze én is ügyetlen vagyok elismerem, szerinte olyan 70-90 (esetleg még több) óra kell hogy meglegyen a jogositvanyom. Ennyi órát persze nem szeretnék venni, és levezetni, van értelme próbálkozni, esetleg oktatot/iskolát váltani ? Meg én az a típusú ember vagyok akinek elkell valamit 1000x is mondania mire megérti, de ő azt mondta ezt nem fogja megcsinálni, nem látja hogy önállósodni akarok, holott ha valamit egyedül próbálok egyből elkezd velem kiabálni, nagyon feszült vagyok minden egyes órán. 24 órát vezettem le eddig. Igazából én azt látom hogy semmi nem érdekli ezt az embert, nagyon lekezelően viselkedik velem, ez eléggé elszomorít engem, mindig rossz kedvvel megyek hozzá vezetni. Valami jó tanács, esetleg hagyjam az egészet mert esélytelen levizsgáznom ?
2023. máj. 3. 05:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress más oktatót, akiben van pedagógusi vér.
2023. máj. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
De, a pémz érdekli, amit kicsengetsz az órákért. Az ilyen idegbajos oktatóknak nem kellene emberekkel foglalkoznia. Az én volt oktatóm is ilyen f@szfej volt, elvette az összes önvizalmam, azóta se vezetek.
2023. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kettes, de jogsid azért van nem?
2023. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
figyelj kérdező én azt gondolom amúgy hogy nem minden esetben érdemes folytatni, leginkább attól függ te szeretnél -e jogosítványt igazán? szeretnél e egyáltalán vezetni? nem ,nem egyértelmű! például van aki azért teszi le mert szerinte muszáj szerepeljen az önéletrajzában. a társadalom elvárja meg kell lennie stb stb. ha nem vagy epilepsziás vagy vak akkor kb biztos hogy előbb utóbb lesz. az biztos hogy rengeteg pénzbe fog kerülni megcsinálni pont emiatt szenvedősen csinálni nem a legjobb ötlet főleg megalázó hogy te fizetsz érte ő meg ilyen megalázóan viselkedik veled. ha nagyon fontos neked ez a jogsi, semmiképp ne hagyd abba mert nincs olyan hogy a képességeid kevesek hozzá, hidd el! valószínűleg érzékeny vagy és emiatt a stílusa leblokkol nem tudsz TŐLE tanulni, mástól viszont lehet. ha viszont nem szeretnél vezetni és semmiképpen nem vennél pótórákat és ráadásul fővárosi is vagy akkor nyugodtan feladhatod, mert ha nincs azzal sem ér sok hátrány. itt nálunk rengeteg embernek nincs. én meg tömegközlekedek ( úgy hogy van jogsim de a munkahelyem közelében nem tudnék parkolni)
2023. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális oktatók is, úgyhogy beszélj az iskolával hogy egy türelmesebb embert kérsz. Persze elsőre valószínűleg védeni fogják, hogy szerintük az a jó ha az oktató üvöltözik, de mondd hogy ez téged stresszel és ragaszkodsz a váltáshoz. Végtére is nem keveset fizetsz nekik!
2023. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy veled van a baj, minél előbb válts oktatót.
2023. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fontos lenne megszereznem a jogosítványt mivel falun lakok, de úgy látom nem sok esély van rá, oktatót váltani fogok mert ez így nem állapot hogy kiabálnak velem folyamatosan.
2023. máj. 3. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
férfi vagy vagy nő? akkor csináld, nyugi, neked is lesz jogsid és persze hogy lehet ^^
2023. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amúgy, és köszönöm a biztatást!
2023. máj. 3. 15:57
 10/10 anonim válasza:
Én ezért hagytam abban, sajnos velem több oktatót is elég bunkó volt. Így már nagyon szorongok az egésztől. Az utolsó akinél voltam az valami gusztustalan egy féreg volt. Minden szava bzdmeg meg fsz, de én úgy vettem észre mintha direkt szivatna is. Így inkább nem mentem többet. Újra kezdeni már nem fogom ezt az egészet, kapcsolatom nincs normális oktatóhoz sajnos random meg már mem mernék választani mert már egyszer nagyon megjártam velük. A vezetést is megutáltam nekik köszönhetően ha rá gondolok is rosszul vagyok. Úgy hogy nem egyszerű dolog ez. Mondjuk ez egy tróger város nem Budapest, már arra is gondoltam itt lehet az összes oktató ilyen. De nem áll módomban mindet kipróbálni annak a jó akinek vannak kapcsolatok. Random oktató nem jó szerintem.
2023. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!