Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkúton lehet használni a...

Benzinkúton lehet használni a wc-t tankolás nélkül, vagy úgy, hogy nem veszek a shopban semmit?

Figyelt kérdés

Még sose voltam benzinkúton wc-n így ezt most nem tudom. Úton vagyok nővéremmel egy jó ideje már, a reggeli kávé pedig mindkettejünk pociját bántja már kicsit. 🤭 A két szép szememért használhatom/hasznalhatjuk ingyen vagy mindenképp költenünk kell?


Csak azért kérdezem tőletek mert nem akarok beégni ilyen kérdéssel a pénztárosnál...


Köszipuszi előre is ❤️ 25/N



2023. máj. 3. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van ahol a wc kulcsot el kell kérni a pénztárostól és sok helyen nem is adják oda ha nem fogyasztottatok. Amúgy ha ennyire fostok a kávétól reggelente régóta akkor eddig hogyhogy nem volt probléma?
2023. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában fizetős, vagy fogyasztani kell valamit. De áruházi mosdókat lehet lehet ingyen használni. Gondolom ha kiírtad ide, akkor annyira még nem csikar.
2023. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen igen.

Ha mégis azt mondják, hogy kell valamit fogyasztani, akkor mondjátok meg, hogy fizettek egy kávét, de el se kell készítenie, mert inni nem akartok, csak neve legyen a gyereknek.

2023. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

"Csak azért kérdezem tőletek mert nem akarok beégni ilyen kérdéssel a pénztárosnál..."


Te normális vagy?


Mi az égő benne?

2023. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam fizetős volt a mosdó és nyomtatott egy kupont amit elkölthettél utána a shopban.
2023. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mol kúton vagy ingyenes vagy fizetős kapu van (vagy mol move appal ingyenes).


Kis magankutakon szokott lenni kulcsos dolog, ott nem tudom kell-e előtte venni valamit.


Illetve néhány pihenőhelyen autópályán van fizetős wéce ahol a néninek oda kell adni 200-250 forintot aztán mehet az ember fessenteni.


Shellnél ritkán tankolok de ott eddig ingyenes wecekkel találkoztam.

2023. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem úgy illene hogy otthagysz egy százast nekik, ha nincs kiírva a használati díj.
2023. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha letöltöd a telódra a Mol Move appot és regisztrálsz, akkor a MOL kutakon ingyenesen használhatod a WC-t.
2023. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Autópályán és más forgalmas kutakon fizetős szokott lenni, akkor is ha fogyasztottál.

A kisebb forgalmú kutakon ingyenes szokott lenni, de sok helyen el kell kérni a kulcsot.


MOL-nál, ha fizetős, akkor bemehetsz ingyen a MOVE appal.

2023. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

De amúgy miért égnél be?

Bemész, és azt mondod, hogy "Szia/Jó napot, használhatom a mosdót?"

Tényleg ilyen életképtelen a mai fiatal generáció?

Ha meg fizetős, akkor kifizeted a kemény 200 Ft-ot, amiből lassan egy flakon ásvanyvizet sem kapsz.

2023. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!