Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ügyfélkapun meglehet nézni...

Ügyfélkapun meglehet nézni valahol, ha a vizsgabiztos már feltöltötte a vizsgaeredményemet?

Figyelt kérdés
Vagy mikor online igénylem, akkor ott már látszik az új kategória amiből pénteken vizsgáztam? A rendszerben van 3 évnél nem régebbi fotóm, így ügyfélkapun megtudom igényelni az új jogsit,csak hétvégén nem mertem végigpörgetni az igénylést, és csak az első oldalt töltöttem ki, ott meg csak telefont és e-mailt kért. Tartottam tőle,hogy hátha valami hibát dob,mert még nincs rendszerben a vizsgám.
2023. máj. 15. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elsőnek jelöld be hogy automatikusan ki lehet állítani az okmányod, utána keress rá az életút szolgáltatásra és ott látni. Nekem azonnal fenn volt.
2023. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az infót! Sajnos ezzel az életút dologgal nemsokra mentem, mert nekem csak egy lekérdezést hozott be, milyen stádiumban van a készülő irat, de bizonylatszám nélkül ezt se tudom még most se megnézni. Reggel egyébként elindítottam az új jogsi igénylést, kategóriabővítéssel, de ott is csak egy összesítést lehetett látni, hogy minden feltétel adott az új kiállításához. Illetve meg is jött az üzenet, e-mail és SMS is, hogy bekerült az új kategóriám is a rendszerbe, és vezethetek amíg megjön az új kártyám

Azért nyomtam egy zöldet :)

2023. máj. 16. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!