Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudja bizonyítani a...

Hogyan tudja bizonyítani a rendőrség?

Figyelt kérdés

Kaptam egy büntetésről papírt , hogy két héttel ezelőtt a forgalommal szemben álltam meg az úttesten az autóval.Ráadásul a saját házam előtt történt,mert nem volt hely a parkolóba.Helyszíni bírságot kaptam,de nem voltam az autóban, így csak a csekk jött.

Ezt tudják is bizonyítani, hogy akkor tényleg ott állt az autóm?


2023. máj. 25. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami Leonardo da Vinci, meg Louis Daguerre, Joseph Nicéphore Niépce, meg még sokan. A működésük óta nagyot fordult a világ, és ma már a fényképezés mindennapos dolog. Még egy kisgyermek is tud felvételeket készíteni.
2023. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

A kapott papír bírsághatározat: a hely, időpont, megsértett szabály stb. adattal. Bizonyára van rajta ügyintéző, elérhetőséggel. Továbbá: lehetőség ismertetése kifogással éléshez.

Ha úgy gondolod, próbáld meg, hogy feleselsz és tagadsz: nem állt ott az autód; semmiféle szabályt nem szegtél.


(Az, hogy „ráadásul” a saját házad előtt történt a szabályszegés, semmit nem jelent. Közterületen történt, a közterületre vonatkozó közlekedési szabály lett megsértve. Hogy kinek a kapuja, ablaka stb. előtt, az teljesen mindegy.)

2023. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Mondd, hogy azt hitted Angliában vagy, majdnem olyan volt a környék.
2023. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fotó biztosan készült
2023. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arpi1969 válasza:
nekem pont ezért nem kell autó, ne szórakozzanak velem. plusz szerintem ennek az egész autózgatásnak vége lesz kb 5 perc múlva (olajválság). De a lényeg a saját autótól szabadulj meg, adjanak céges autót
2023. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!