Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni 5sikertelen...

Ludvig2 kérdése:

Tudnátok segiteni 5sikertelen vizsga utan pávra kelet menije és nem sikerült ott a páv 4? A fellebezés az szokot sikerülni ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Hat vizsgán megbuktál, milyen alapon/jogon fellebbezel?


Fogalmam sincsen, hogy el szokták-e fogadni, de remélem nem.

2023. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, itt részletes leírást találsz a fellebbezéssel kapcsolatban:

[link]


1. Nem földbe döngölést kért. Öt sikertelen vizsgát össze lehet hozni úgy is, hogy nem valami potenciális gyilkos a jelölt. Én pl. egyszer azért buktam, mert a telepen az ipari kapu még nem volt felső végállásban, kb. 2-3 fok még hiányzott. Elindultam. Egy másiknál párhuzamos parkolásnál a jobb hátsó hozzáért a padkához. Nem erővel, nem ugrattam fel, nem próbáltam erőltetni stb. Tizenvalahány év után is előfordul.

2023. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
#2 1-2 érthető, 5 nem.
2023. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:
58%

Szerintem, ha a PÁV sem sikerült, de erőltesd a vezetést.

Valamiért nem állsz rá készen.

Várd ki a két évet (ha jól tudom, addig elévülnek a sikertelen vizsgák) és aztán próbáld meg újra előröl az egészet.


Hagyj magadnak egy kis időd a pihenésre, feldolgozásra.

2023. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

A telephelyi sorompós buktatást mivel indokolták? Az, hogy "a sorompó rúdjai mozgásban vannak" tilalom csak a vasúti átjárók sorompóira vonatkozik, az ilyen beléptető kapukra nem.


A járdaszegélyes is furcsa, mert én úgy tudom, csak akkor buktatnak ha felhajt rá az ember, ha csak hozzáér a kerék a szegély oldalához azért még nem.

2023. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5. Minden igaz, amit írsz. Én nem vitatkoztam, mert az oktató azt mondta, ismerik egymást a vizsgáztatók, és a kötekedő tanulónak híre megy.

Sorompó (automata): Jaj-jaj, balesetveszély. Elvégeztem jól az ellenőrzéseket, kormány, pedálok, világítás, fékpróba rendben. Elindulunk a telepen belül. Egy épületet meg kellett kerülni. Ott egy barom tolatott ezerrel, gyorsan, pánik nélkül, nem satuzva megálltam, mintaszerűen. Tehát még balesetet is hárítottam. Rá egy percre jött a sorompó.

Az oktató szerint az volt a baj, hogy figyelik egymást, és feljelentgetik a laza oktatókat a többiek.

A másikat nem tudom, nem mondtak semmit.

Egyébként a 4.-re kaptam egy kegyelem átengedést. Egyik sem súlyos hiba volt, hanem hasonlók. kb. 240 ezer kilométert mentem azóta, és senkit nem öltem meg.

2023. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen írásmóddal és ennyi buktával kb mínuszban lévő IQ hányadost sejtek, csoda hogy a KRESZ vizsga szintje meg lett ugorva, hogy egyáltalán autóba lehessen ülni. Még azt sem lehet kivenni rendesen, hogy kiről beszélsz, minden esetre gondolom ha másról, akkor is hasonszőrű retardált lehet az illető, úgyhogy csak remélni tudom, hogy nem lehet ilyen PÁV eredmény után fellebbezni és soha a büdös életben nem kerül ki a forgalomba (legálisan) ilyen képességű ember, már bocsánat.
2023. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Annyira lúzer vagy hogy még egy egészséges mondatot se tudsz kiírni magyarul!!!
2023. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!