Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megtanulni...

Miért nem tudok megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden: már 70+ órát levezettem, de még mindig nagyon sokat hibázok. Egyszerűen azt érzem, hogy nem tudok koncentrálni.

Sokszor kell az oktatómnak belenyúlni.

3x voltam már vizsgán, 3 autósikolát végigjártam már, most egy kis városban vezetek… de hiába mindez úgy érzem nem megy.


Volt már valaki így?



2023. máj. 29. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Jó sok pénzetek van.
2023. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Vannak akiknek nem való a vezetés, mert képtelen koncentrálni. Nincs ezzel baj, de el kell engedned ha nem megy.

Én péládul képtelen vagyok nyelveket tanulni. Angliában élek 10 éve, és nagyon alap angol tudásom van csak, hiába jártam évekig itt kint nyelvtanfolyamokra, hiába van ezer nyelvkönyvem, hiába csak angolul nézek tévét stb, még ma sem értem hogy mit mondanak. Anno orosz nyelvet kellett tanulnom az iskolában, de ott is csak a nagyon alap tudás maradt meg. Csak azért nem buktattak meg orosznyelvből, mert minden más tantárgyból jó voltam. Én már elengedtem a nyelvtanulást, tudom sosem fogok tudni más nyelven kommunikálni.

2023. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Kettes jól elmondta.
2023. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem szarok az oktatóid vagy tényleg tök béna vagy.

Ha te vagy a béna akkor inkább add fel.

2023. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De olyan is van, hogy az oktatók kanosak és a pics@kat figyelik a tanuló helyett.
2023. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem fog tetszeni, de ajánlok egy célravezető megoldást...jelentkezz automata váltós vezetésre...ott csak a gyalogosra, meg stoptáblára kell figyeln(főleg) a járműkezelésre nem..biztosan át fogsz menni.

Az automata soha nem fullad le, nem kell szarakodni a gáz-kuplung kombóval, csak a közeledésre kell figyelned(na meg a kilométerórára)


Menj automata kocsira, meglátod átmész...meg ne kérdezd, mi van a jogsiba bejegyezve, és a rendőr mit fog szólni? Sem nekem, sem a nejemnek még soha nem szólt.

2023. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Pedig ha egyszer szól hogy nem automatát vezetsz ugrik a jogsid.
2023. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%

Üdv!Èn kifejezetten anti-talentum voltam.Csak az volt a szerencsém,hogy anno a honvédség segítségével jártam jogsira,ès nagyon emberséges, jószívű kivèteles ember volt az oktatóm.Így,aki ügyesebb volt, kevesebb órából levizsgázott,azokat az órákat èn ingyen megkaptam.De legalább háromszor annyit kellett vezetnem mint az átlag.Mègis,a vègère sikerült elfogadhatóan megtanulni vezetni szemèly ès teherautót is.A honvèdsègnèl aztán volt pár meredek helyzet,de ott pont csak kiröhögtek,jópáran nullkilómèteresek voltunk.Aztán lett saját autóm,ès mostanra már B,CE jogsim.Anno a BC volt még.Soha nem gondoltam volna,hogy èn,aki egy személyautóval nem bírtam tolatni,valaha teherautóval ès nehèzpótkocsival,20 mèteres szerelvénnyel fogok tolatni ès a városban közlekedni.

Szóval ne add fel,csak rá kell èrezni,de szerintem ez nem lehetetlen.

Persze van az alapvető tehetség,vagy annak ellentètje,de a tehetséges sem tud egyből mindent,ès a tehetsègtelen sem reménytelen.

2023. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

8-as vagyok

Mèg egy dolog:az E kategóriás vezetèsem,annak is a rutin része szintén szarul ment,ès többet kellett gyakorolnom.Viszont itt már tudtam, hogy ettől mèg fel tudok fejlődni ugyanarra a szintre,ès fel is fejlődtem.Talán csak nincs olyan jó tèr èrzèkelèsem.

Ettől függetlenül jövőre lesz harminc éve jogsim,balesetem nem volt,ès jó vezetőnek tartanak, senki sem gondolná,hogy milyen nehezen jutottam el idáig.

2023. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A figyelést is meg kell tanulni. Biciklizni szoktál?
2023. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!