Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha hétköznap reggel 7 körül...

Ha hétköznap reggel 7 körül megyek kocsival Fehérvárról Bp. Kelenföldre, mennyire nehéz akkor a bejutás?

Figyelt kérdés
Nem szokott ilyenkor dolgom lenni Bp.-n, meg nem is járok kocsival, ezért nem tudom, mire számítsak. Szoktak komolyabb dugók lenni?

2023. jún. 3. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7-kor indulsz, akkor várhatóan lesz dugó. Ha 7-re mész, akkor nem hiszem.
2023. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

7-9 közötti időszak a legrosszabb.

Vonat nem opció?

2023. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.: hát végül is lehet. Csak Pest után rögtön Dunaújvárosba kell mennem, ott is városon belül bóklászni, aztán még haza Fehérvárra, azért gondoltam hogy kivételesen kocsival megyek. 9 előtt kell beérnem, majd akkor korán indulok.
2023. jún. 4. 01:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kelenföldig még pont nem gáz.

De P+R parkolóra ne pályázz, az tele lesz.

Az M1M7 bevezetőn szokott lenni kis araszolás, de nem vészes (Őrmezőn lakok, gyakran szoktam reggel befele jönni Budaörsről), ráadasul már itt a nyár mindenki megy szabadságra, kisebb a forgalom.

Használd a Waze-t, ha baleset van, és teljesen beáll valahol a forgalom, azt jó eséllyel segít elkerülni.

Kelenföldre úgyis az Egér úton erdemes menni, van néhány lámpa, de abszolút nem vészes, szoktam menni arra is reggel 8 körül.

Kicsit számolj rá a menetidőre, ha fontos, pontosan erkezz, akkor fél orát számolj rá pluszban.

2023. jún. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sejtettem hogy a P+R nem fog működni. És az Etele Pláza garázsába nem lehet beállni? Kb 3 órára kéne a hely, amig elintézem a dolgom, fizetnék is érte.
2023. jún. 5. 00:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizetős hely van bőven, de az ingyenes zónákban már nagy szerencse kell találni.
2023. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha utána Dunaújváros a cél, akkor mondjuk Èrdnél beljebb felesleges jönni autóval.
2023. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7#: én is így láttam, végül a Nagytétény-Diósd állomás lett nyerő, ahol mindössze 15-20 parkolóhely van, de így is volt hely fél 8 után is. Amennyit láttam az M7-ből Budaörs felé közeledve, az eléggé tele volt, viszont a vonatról láttam, hogy a Duna mentén eléggé simán közlekedtek, végig Kelenföldig. Tehát talán az is működött volna, hogy M0-án át felmegyek Kelenföldig. A vonat is durván tele volt amúgy, de azért mégis más egy tele vonattal simán menni, mint autókkal teli úton dugóban állni.
2023. jún. 5. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!