Csak szerintem egyre idegesitobbek Miskolcon az autosiskolak??
Figyelt kérdés
Kihozzak a tanulokat reggel 7-8 ora kozott az utra, pont amikor a legforgalmasabb mindenki megy munkaba, azok meg csak 20-al benaznak. Delutan ugyanez amikor mesz haza munkabol. Nem ritkan egymas elott 2 tanulo vezeto is megy, azon az uton ahol en szoktam jarni.márc. 3. 22:20
12/13 anonim 



válasza:




válasza:csak 20-al...????
Engem az oktató többször figyelmeztetett hogy városban csak 50 a megengedett.
És van fék is a kocsiban, nemcsak duda.. 😄
13/13 anonim 



válasza:




válasza:Móricka!
Egy autós iskola hogyan lehet idegesítő?!
Arról meg, hogy te nem vagy hajlandó időben elindúlni, nem a tanuló vezető tehet!
További kérdések:
Szabad autót vezetnem így?
Napi 3-szor fogyasztok jelenleg Svédcseppet a gyomorbántalmaimra.Ilyet: Ez nem klasszikus 40+% alkoholtartalmú, hanem csak max. 1%-os.Ha pl. reggel beveszek egy adaggal (1 kiskanál), és szondáztatnának, akkor az kimutatná?
Mióta vannak kint Győrnél az autópályán a traffipaxnál 80-as táblák?
Ma simán 130-al mentem és most kicsit izgulok, hogy fizethetek. Ilyenkor átállítják a mérőt? Mert ha nemrég rakták ki, akkor még van esélyem, hogy nem állították át.
FElnőttként milyen rollert vegyek?
nő vagyok és max 100 000 ig tudok elmenni
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




