Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit, és hány óráig lehet...

Mennyit, és hány óráig lehet inni, ha reggel 8 körül vezetek?

Figyelt kérdés
Szombat esti buliról lenne szó,és Fütyülőst innék.
2010. dec. 1. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz reggel 7:59-ig.Ásványvizet.
2010. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg egy normális válasz?
2010. dec. 1. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy reggel nyolckor autóba akarsz ülni, minek vedelsz? A mostani büntetések mellett nem innék 24 órával az indulás előtt alkoholt. Max egy sör belefér 8 órával előtte. Nekem többet ér a jogosítványom, mint a pia.
2010. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12 óráig nem szabad alkoholt inni vezetés elött. Ezt onnan tudom, hogy megállítottak pont szombat este ellenőrzésre és kérdezte a rendőr, hogy az elmúlt 12 órában fogyasztottam-e alcoholt. Egyébként ha nagyon inni akarsz, max valami nagyon alacsony alkoltartalmu koktél ba beleihatsz egy vagy két nagyon pici kortyot. De ha te fülyülőst fogsz inni, ami 60%-os... Hát cimbi, neked akkor lőttek!
2010. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben abszolút nem innék alkoholt azon a bulin. Azért, mert sok dolog adódhat ami miatt előfordulhat, hogy hamarabb kell autót vezetned.

A kérdésedre a válaszom az, hogy max. 0,5 dl fütyülőst, 12 órával hamarabb, tehát előző nap 20 óráig.

2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyébként a Fütyülős az 30%-os. Ez biztos, itt van az üveg a polcon:)
2010. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Elég normális volt a válaszom?
2010. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a neten van sok ilyen alkohol kalkulátor, pl. itt:

[link]

amit direkt arra találtak ki, hogy bepötyögöd és kiadja!


Figyelem! Amit linkeletem oylan szempontból rossz, hogy az éjfél utáni tételeket az előző nap reggelének tekinti és ennek megfelelően rosszul számol! Ezért én mindig úgy számolok vele, hogy a 12 óra utáni tételeket "lecsusztatom" 12 órával, tehát pl 21 óra helyett 9-et írok, és így tovább...


Figyelem! Ez csak egy általános becslés, nem biztos hogy rád is igaz! Minden szervezet más, akár 1.5-szörös eltérés is lehet, bár sztem mindenki érzi magán hogy mennyire van már vezetésre képes állapotban...

2010. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!Egyébként attól még,hogy vezetésre alkalmasnak érzem magam,nem jelenti azt,hogy mondjuk a szonda nem mutat ki valamit,nem?
2010. dec. 2. 08:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2010. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!