Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem autópálya-matrica...

Ha nem autópálya-matrica akkor mi?

Figyelt kérdés
Mivel ugye a matrica megszűnt,hogy kell kérni mondjuk a benzinkúton?
2009. jan. 25. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. így: 4 napos autópálya használati díjat akarsz venni, vagy D1-est. De mivel a köztudatba a matrica szó vonult be mondhatod úgy is, érteni fogja a benzinkutas.
2009. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia.


Az egyik megoldás: [link]

A másik megoldás,hogy bemész a kútra,és megmondod,hogy autópálya-matricát szeretnél,bemondod a rendszámot,hogy segédmotor,autó,vagy teherautóról van-e szó,illetve hogy milyen időtartamra szeretnéd,4 napos,hetes,havi vagy éves,és ők terminálon keresztül lekérik neked.

Vagy mindezt,ha előfizetéses mobilod van,akkor azon keresztül is megcsinálhatod.Ha érdekel,kérdezz.

2009. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kártyás vagyok. Köszönöm a válaszokat! :)
2009. jan. 25. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"4 napos autópálya használati díjat akarsz venni"

Ezért szerintem egy értelmesebb kutas kiröhög, hogy "ennyire" próbálkozik valaki. DÍJAT AKARSZ VENNI? Akkor inkább mondd, hogy matricát kérsz...

Kérek egy négy napos e-matricát személyautóra :)

2009. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rábízom a sofőrre,kínlódjon ő! :D
2009. jan. 25. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig matricát mondok, és még eddig mindig kaptam is. A matrica az matrica akár e, akár nem e :-)
2009. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!