Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha sikeres volt...

Mi a teendő, ha sikeres volt a forgalmi vizsgám?

Figyelt kérdés

elmondta a zoktatóm hogy mit kell hova küldeni, de annnyira örültem hogy totál kiment a fejemből xDxD


szóval, azt tudom hogy hova kell küldeni a borítékokat, de bele kell tennem a vizsgalapomat is? azt tudom hogy az eü. vizsgalapomat igen. másvmit?


2011. jan. 11. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen autósiskolába jársz, nekem mindezt az oktató intézte, nem kellett küldenem semmit sehová. A vizsgalap pl. nem is volt soha a kezemben.

Amúgy gratulálok a vizsgádhoz!

2011. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link] sikeres forgalmi vizsga után 4 munkanappal keressük fel a Vizsgabizottságot ügyfélfogadási időben. Vigyük magunkkal a személyi igazolványunkat és a Vöröskereszt vizsgaigazolását!

Egy igazolást fogunk kapni, amellyel az okmányirodában átvehetjük majd az új vezetői engedélyünket.

Az igazolásért fizetni nem kell! Amennyiben nem tudunk elmenni, meghatalmazással és a Vöröskereszt igazolás bemutatásával bárki átveheti!

Ne legyünk erőszakosak, a 4 munkanap előtt a Vizsgabizottság nem adja ki az igazolást! Sajnos sok tanuló türelmetlenségből folyamatosan keresi emiatt telefonon és személyesen is a hatóságot.


FIGYELEM! Ezzel az igazolással még nem vezethetünk járművet, azt csak a megkapott vezetői engedély birtokában tehetjük meg!



Utolsó állomás: az okmányiroda


A vezetői engedélyt az okmányirodában állítják ki! Sajnos ez képletes, hiszen a kiállítás nem azonnali, általában 1-3 héten belül kipostázzák a címünkre.

A vezetői engedélyben lévő fényképet helyben készítik el, és 4000 Forint illetéket kell lerónunk!

2011. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)


tehát akkor a vizsgalapomat nem kell postázni, csak az eü.set?

hnap megyek is a postára:)

2011. jan. 11. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ez a postás dolog hogy van, de én simán besétáltam a sikeres forgalmi utáni 5. napon a győri KF-re (közlekedés felügyelet, ott volt a kresz vizsga is) és kiadták a vizsgaigazolást. Ami ott kellhet az az igazolvány és az eü. tanfolyam papírja.
2011. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én vidéki vagyok így személyesen nehéz lenne, de postán el van intézve a dolog, utánajártam:) köszönök minden választ:))
2011. jan. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!