Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veszprémben a pályaudvarról...

Veszprémben a pályaudvarról hogyan jutok el a várhoz?

Figyelt kérdés
Nem veszprémi vagyok.
2009. febr. 3. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Közel van. Válaszd a Csaplár János utcát, sétálj el a Lovassy Gimnázium előtt. Kövesd az utcát kis kanyar balra, majd jobbra. Itt átmész egy kis árkádon és tarts jobbra at Óváros tér felé! Innen már menni fog.
2009. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok veszprémi, így utcát nem tudok, de Veszprém a kedvenc városom, szerintem Magyarország egyik legszebb városa.

Szóval eljutás!

Tényleg nincs messze, szal séta. arra emlékszem, hogy a taxidroszt felé el kell indulni, aztán ott lesznek 10 emeletes házak, és ott be a lábak között, és jobbra. Aztán csak egyenesen. És oda jutsz, nagyon egyszerű.

2009. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vp-i vagyok, ha jót akarsz magadnak a 2. válaszoló útvonalát kövesd, egyszerűbb, mint az 1.!
2009. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jajj bocsi! Azt hittem a városba! :D Viszont így az 1. korrekt!
2009. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ahogy leszállsz a buszról, elmész a lámpák felé,ott végig egyenesen tovább. elmész majd egy gimi mellett ( ez a Lovassy) mész tovább egyenesen és ahol kiérsz egy körforgalomhoz. ez az Óváros tér. ott elmész jobbra. de nem rögtön, hanem egyel alrébb :D és ott végig egyenesen. aztán fel a várba, és már ott is vagy :D vagy ha eltévednél, megkérdezel valami kedves embert :) amúgy Veszprém tényleg nagyon szép város :)
2009. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mielőtt elmegyek más városba,településre,az útvonal terv.hu oldalt használom.Sokszor még itt helyben Kecskeméten is.Pontosan leírja méterről,méterre,térképet is mutat.Ha idegen helyre megyek,esetleg ki is nyomtatom,hogy kéznél legyen.Így volt ez mikor Debrecenbe és Keszthelyre mentünk.
2009. febr. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Be lehet jelölni gyalog,vagy milyen közlekedési eszközt szeretnék használni
2009. febr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak a segítőkészségét :) Aranyosak vagytok :)
2009. febr. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!