Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van valami érdekes/vicces...

Van valami érdekes/vicces történeted utazással, közlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Annyira nem vicces, de utaztam a villamoson, és kiordított a villamos vezetője, hogy "nem látsz a szemedtől te barom tsxis!" És vezetett tovább, és magába még mondta, hogy a k*** anyját az ilyennek. Megjegyzem, én hátul voltam, a szerelvényben, és tisztán hallottam.

Van hasonló érdekes, vicces élményed?


2011. jan. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyesmi mindenkivel előfordul, aki tömegközlekedik.
2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem tomegkozlekedessel kapcsolatos, de nekem eleg nevetsegesnek tunik az egesz, valahanyszor arra jarok. Van nalunk egy ilyen hogy '7 utca keresztezodes', ami allitolag valami egyedi dolog Europaban(bar utananeztem es nem az). Nem is ez a lenyeg, hanem az hogy a szabalyok itt elegge ertelmuket vesztik, tablak nem igazan vannak(vagy mindenkinek egyenrangu) es igy a kozlekedes a kovetkezo modon zajlik: ha tobben erkeznek a keresztezodeshez, mindenki behajt, megallnak, letekerik az ablakot, raulnek a dudara, kidugjak a fejuket es elkezdenek anyazni:)
2011. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi legjobb történetem, hogy barátnőmmel ültünk az autóban a Hűvösvölgyi útnál és épp pirosra váltott a lámpa. Amíg vártunk a szembe sávban is beálltak a kocsik és pont egy anyuci terepjárójával járó fiatal páva állt be mellénk és ahogy meglátott minket, lehúzta az ablakot, derékig kihajolt a kocsiból, mi meg már épp kezdtük volna melegebb éghajlatra küldeni, amikor elindult az ő sora és hátulról szépen belementek...mi meg zöldet kaptunk és röhögve tovább álltunk. Megérdemelte...
2011. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!