Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » JOGSI. Mennyire húznak le...

JOGSI. Mennyire húznak le manapság, ha jogosítványt csinálunk? Én most a rutinnál tartok, és úgy érzem, hogy arra megy ki a játék, hogy vennem kelljen minél több pót órát.

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:11
 1/10 anonim válasza:
jól érzed, a legtöbbször ez a helyzet(van kivétel). túl kevés a vizsgázó az elmúlt évekhez képest, és vhogy bekell szedjék a pénzt... én is kibírtam, 1x buktam, jobb túllenni rajta
2011. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a forgalmi vizsgán ismételtetnek, a többin akkorát nem lehet hibázni, viszont egy hétfői forgalomban a jól vezető tanulót is meg lehet buktatni. Nem nézet körül, keveset indexelt, nem használta elég gyakran a visszapillantót, ezer és egy okot lehet találni.

Én kétszer buktam, ebből egy saját hülyeség.. :)

2011. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, én a rutinnál tartok, ahol elvileg 10 óra a kötelező óraszám- na most az én oktatóm szerint mindenki minimum 20-at kell, hogy menjen... Kicsit bénázok, de megfigyeltem, hogy a pót óráig nem is tanított valami nagy buzgósággal, gondolom azért, hogy nehogy véletlenül 10 óra alatt megtanuljam : )
2011. márc. 24. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éve bács megyében 160at hagytam ott ugy h nem vettem +órákat és elsőre átmentem mindenből.

ebben benne volt a 10e EÜ vizsga is, de akkor már pesten 120 körül volt mert ott mindig olcsóbb minden

2011. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még a vizsgabiztos is bele fog játszani ebbe egészen addig míg nem adsz neki borítékot.

Tapasztalat sajnos...

A legtöbb helyen így megy.

2011. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez hülyeség, ha nem adsz rá okot nem hinném hogy meghúznak. 160k volt összesen nekem, semmiből se buktam.
2011. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

160... Akkor téged ezért nem szívattak.

Én 100-ból megúsztam úgy, hogy fizettem a vizsgabiztosnak.

2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez a "ha nem adsz rá okot"... Nagyon naiv vagy ha ezt beveszed. Ha nagyon akarnak mindenhol találnak hibát.

Én buktam már úgy, hogy közölte, hogy nem néztem a tükörbe, miközben néztem. Na most az ő szava az enyémmel szemben...

Meg mondta, hogy ne ellenőrizzem le a világítást, aztán belekötött, hogy miért nem néztem meg... És még sorolhatnám...

Ennyit erről.

2011. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azert de a tiz ora az egy nagyon minimum. Ha akkor ulsz eloszor autoba, akkor altalaban tenyleg nem eleg.

Gondolom van (?) annyi onkritikad hogy magad is erzed.

En onszantambol vettem 5 potorat, es meglett a rutin elsore.


Ha meglesz a jogsid, de bena leszel es felsz kimenni egyedul a forgalomba, az kinek lesz jo?

2011. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! : )
2011. márc. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!