Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyalog vagy biciklivel érdemes...

Gyalog vagy biciklivel érdemes menni?

Figyelt kérdés

Szombaton egy Party-ba mennék. A szomszéd faluban van, de az út 9 km. Gyalog érdemes menni akkor vagy biciklivel ?


Biciklivel és Gyalog mennyi az út kb ? Gyalog 9 km mennyi idő?


2011. márc. 29. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Biciklivel csak akkor ha nem iszol mert úgy tudom hogy büntet a rendőr ha ittasan tekersz, könnyen eleshetsz és részegen úgyis nagyfiú/nagylány leszel és nem fogod tolni a biciklit:D


9km-t kb másfél óra alatt meg lehet tenni gyalog.

2011. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biciklivel nekem 10km volt 28 perc :-)))) de azért siettem szóval 35öt vehetsz simán :D
2011. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ittas járművezetésnek a szabálysértési alakzatát lehet elkövetni biciklivel, szóval mindegy, hogy mennyit iszol vagy 3-20000 Helyszíni bírság, vagy feljelentés. Szerintem ismerőssel vitesd el magad, vagy taxizz. Egyszer 12km-re lévő faluba mentem gyalog 2-2.5 óra volt...
2011. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Biciklivel is necces ilyen távolságokat tenni teleülések között, nemhogy gyalog. Ráadásul éjszaka. Éjszaka a kutyák is agresszívabbak, kutyaharapás garantált, azonkívül a cigányok, és egyéb bűnre hajlamos emberek miatt se vállalnám be a dolgot a helyedben.


De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor inkább biciklivel érdemes, és akkor is legyen nálad gázpisztoly. (Már ha van viselési engedélyed)

2012. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!