Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van jogsid? Ha igen, vezetsz?

Van jogsid? Ha igen, vezetsz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 22:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Igen.Igen.
2009. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Van, de nem vezetek.
2009. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
Van, és vezetek is.
2009. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
98%
van, már több mint hónapja, és imádok vezetni:D:D
2009. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
98%
jah, és 18/f vagyok, és B kategóriás jogsim van
2009. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

:)

Azért kérdezem, mert én el sem tudom képzelni, hogy ne legyek mobilis (szerencsére, autonk is van hozzá). Viszont szép számmal vannak az ismeroseim kozt (akár 4Oesek is), akiknek ugyan van jogsijuk, de nem vezetnek. Ennek ellenére bárhova eljutnak: nem busszal, hanem mindig akad egy soforjuk, valaki aki hozza-viszi oket, vár rájuk. Persze, mindenkinek máshogy felel meg:)

2009. márc. 10. 23:02
 7/35 anonim válasza:
100%
én is, most már el se tudnám képzelni autó nélkül, mert így tényleg bárhová eljuthatok, csak legyen pénzem üzemanyagra:D
2009. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Közel 10 éve van jogsim, első perctől kezdve vezetek. Az elmúlt években pedig már napi rendszerességgel.

27/nő

2009. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én tavally novemberben raktam le a jogsim, és azóta aktívan vezetek, mert szeretek vezetni.

2009. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
100%

én úgylátszik a szerncsétlen kategóriába tartozok!!!

18 voltam mikor megszereztem a jogosítványt,és mire megvolt már nem volt autónk(még tanultam,úgyhogy nem tudtam venni magamnak)aztán öt év elteltével,mikor már volt autó nem érdekelt,vagyis már nagyon távolinak tűnt az egész vezetés,talán megsem mertem próbálni,mert tartottam ,hogy összetöröm magam és az autót is.

voltak fellángolásaim,de nem tartott sokáig...

a férjem azt mondta nem enged vezetni,csak ha elmegyek oktatóhoz és ott frissítem a "tudásom"

namár most:egy autónk van amivel a férjem jár dolgozni,én itt helyben dolgozok nem messze és oda pedig kerékpárral járok.ha ő itthon van akkor eltudjuk intézni a dolgainkat,ha meg nincs itthon akkor meg minek is a jogsi???

na ezzel csak azt akarom mondani,hogy nekem ilyen balul jött össze minden,mert úgy néz ki egyenlőre nem fogom tudni használni a jogosítványomat,és ezért a szülőktől meg is kapom a magamét

2009. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!