Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nincs kocsink, taxi megoldás...

Nincs kocsink, taxi megoldás erre? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Nincs kocsink, és egy tv-t és ruhákat szeretnénk átszállítani egy másik házba. Költöztető fuvart nem szívesen bérelnénk több tízezer forintért, hiszen nem szállítunk sokat csak egy tv-t és ruhákat, még egy taxiba is beleférne, csak nem tudom, hogy ilyen vállalnak a taxisok vagy sem.


Vagy valakinek van jobb ötlete, tud valami olcsó fuvart, 5k környékén. Nem kellene messzire vinni


2011. jún. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
taxis simán elviszi, csak mikor hívjátok akkor szólni kell h valami nagyobb autót küldjenek
2011. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, vállalnak. Én a hangszereim szoktam így szállítani, mikor telefonálok, mondom hogy kombit küldjenek, mert hangszernek lesz. De létezik tehertaxi is, amivel kisebb bútorokat is el tudtok szállítani.
2011. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a nagybevásárlást intézem taxi-val. Busszal kimegyünk a tesco-ig kb:5km,vissza meg taxi-val 1eft. Évente 1x utazom a szüleimhez 200km,akkor meg kiveszek egy autót 2napra,7eft/2nap


Sok ember azért vesz milliós autókat,hogy néha elmenjen vele bevásárolni és eljárjon dolgozni a 2km-re lévő munkahelyére :)

2011. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12:51 +1

Valójában szükség esetén taxizni sokkal olcsóbb, mint autózni. Csak a köztudatban él, hogy a taxi drága.

Én most egy hipermarket mellett lakom, de előtte szintén kéthetente a nagybevásárláshoz taxit hívtam. Ez havi 2-3 ezer Ft. Meg időnként ha úgy alakul, pl. orvoshoz kell menni és rosszul vagyok, akkor taxi. Ezeknek a költsége egy saját autóéhoz képest elenyésző :)

2011. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!