Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bp 18. kerületben, vagy ahhoz...

Bp 18. kerületben, vagy ahhoz legközelebb milyen jó, megbízható autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most nyáron le szeretném tenni a jogsit és egy jó, megbízható autósiskolát keresek hozzá. Kinek milyen iskola vált itt be legjobban? Hallottam épp elég rémhírt osztálytársaktól a szemét oktatókról, trükközésekről..

Csigavérről mit gondoltok? Megbízhatóak? Azt hallottam róluk, hogy direkt nem készítenek fel elég jól, hogy pótórázni kelljen.. Ez igaz?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. júl. 8. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
én a csigavérnél tanultam itt a XVIII. kerületben (üllői út) és nem volt velük problémám. megtanították amit megkellett és az oktatóm is nagyon korrekt volt. (képes lett volna elengedni nekem egy pluszóra díjat és hagyta hogyha más vezet akkor én ott üljek hátul hogy abból is tanulhassak. e azért tette mert nemnagyon volt pénzem).
2011. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Csigavérnél profibbat nem fogsz találni... Nagyon jó az oktatás, és hát Ők a leggyakorlottabbak is, sokan szídják, mert nem sikerül nekik. Ilyenkor nem a Csigásokkal van a gond hanem az emberrel akinek nem sikerült. Persze ki kell fogni jó oktatókat mindenhol, itt is, tippen van irj privátban és megválaszolom :)
2012. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!