Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit jelent az pontosan, hogy...

Mit jelent az pontosan, hogy "The status of flight has changed"?

Figyelt kérdés

A szüleim elutaztak és egy repülős honlapról kaptam egy értesítést,hogy "Landed",vagyis hogy leszálltak.De oda volt még írva megjegyzésként,hogy "The status of flight has changed",ami annyit tesz,hogy a repülés helyzete/állapota megváltozott.Ez mit jelent???Miben változott?Ugye azért rendesen földet értek,nem esett semmi bajuk??

Még csak felhívni sem tudom őket,semmi...:(


2009. ápr. 2. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nyilván csak azt jelzi, hogy leszálltak. Gondolom, van egy olyan állapot is, hogy "repülés közben", vagy hasonló, és ez változott meg, mivel földet értek. Épp olyan lehet, mint internetes webáruházból való rendelésnél is küldözgetnek ilyen üzenetet arról, hogy épp hol tart az ügy (pl a rendelés státusza megváltozott: elfogadva, szállításra vár, szállítás alatt, stb.) remélem, nem írtam hülyeséget, de erre gondolok.
2009. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:)
2009. ápr. 2. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!