Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most jogsizom és megálítottak...

Drevényi Ádám kérdése:

Most jogsizom és megálítottak a rendőrök, jogsi nélkül vezetés, az autón minden papír lejárt. Mien következményre számíthatok? A kékek nemadtak tájékoztatást. A GYIK. Blog-osok kíméljenek kösz

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Pénzbírság + Jogsi megszerzésétől való eltiltás! ha jól tudom 2évig nem rakhatod le a jogsit!
2011. júl. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs forgalmi az 30.000


Nincs biztosítás az kb még 20.000-30.000


Jogosítvány nélküli vezetés az ha jól tudom az 30.000-200.000ft pénzbírság, és jogosítvány megszerzéstől eltiltás 6-24 hónapig

2011. júl. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy hülye vagy, hogy csinál oda jogsit de mellette anélkül vezetsz... senki se mondta, hogy eltilthatnak a megszerzésétől? A büntetés részéről ne is beszéljünk, ha tételesen mindenért megbüntetnek akkor szép kis összeg lesz :(
2011. júl. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetro ***** válasza:
58%
én azt gondolom, ha ennyire felelőtlen vagy, akkor még nincs itt az ideje a jogsinak. és ez nem oltás, simán így van. a büntetés szerintem 80-100ezer minimum, max meg egy-két százezer. az autót pedig szigorított vizsgára kell majd vinni a tulajnak.
2011. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen felelotlen ember az eletbe ne kaphasson jogositvanyt! En le is ultetnelek kozuti veszelyeztetesert.
2011. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Itt a gyerek.

Nem is csodálkozom, kicsit alfahím.. :D

Az ilyenektől mentsen Isten az utakon..

2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Basszus, régi kérdés de legalább annyi eszed lett volna hogy normális kocsival járkálsz. :D
2018. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!