Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már láttatok durva, halálos...

Már láttatok durva, halálos baleseteket?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok le mi történt.
2011. aug. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Budapest embergázolás. Sajnos pont láttam az egészet.
2011. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ez már pár éve volt.
2011. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20 évvel ezelőtt egy haveromat mentünk meglátogatni, katona volt Ferihegyen. A vonat Vecsés felől jött és elkapta a Ladát, ami a tilos ellenére át akart előtte menni. Ahol leszálltunk a buszról a laktanyánál odáig tolta az átjárótól. Pont akkor értek oda a tűzoltók és a mentők. Egy házaspár halt meg.


Aztán egy teherautó és egy személyautó ütköztek, ott is a szgk vezetője sajnos meghalt.


Illetve több alkalommal láttam utcán, rosszulétből frissen meghaltat.


Meg olyat, hogy a gyalogos annyira rohant, hogy nekifutott a 4-6-os villamosnak oldalról és beütötte a fejét és ott halt meg.

2011. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére eddig mindig csak utána vettem észre a dolgot.

Másfél éve a szomszéd házból kiugrott egy nő az ablakon a tizedikről, én szerencsére csak akkor néztem ki az ablakon, amikor már le volt takarva.

Előtte meg pont mentem hazafelé a fiammal, amikor láttam, hogy le van zárva az út, és megy el a mentő, hála a jó égnek pont nem láttuk, amikor elgázolták a zebrán a babakocsit toló nagymamát (konkrétan erről az esetről van szó: [link] ), de így is nagyon megrázó volt, elég volt az a látvány is, hogy ott van az út szélén a felborult babakocsi. Ráadásul mi is ugyan ott akartunk átmenni, az én fiam is babakocsiban ült, akár velünk is megtörténhetett volna.

2011. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szörnyű mik vannak :(


csak azért kérdezem mert voltam Görögben a múltkor, és egy halálos baleset miatt lett torlódás az úton. Nagyon rossz érzés volt,amikor eljöttünk a helyszín mellett, és láttam a letakart embereket, ill. a roncsokat. Engem nagyon lehangolt.

2011. aug. 13. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!