Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A taxisok csak egy város...

A taxisok csak egy város környékén belül szállítanak, vagy van, hogy mondjuk például Sopron-Székesfehérvár vagy Kiskunhalas-Szolnok vonalat is vállalnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, de 300 forintos kilométerdíj mellett necces. Vannak külön cégek ahol lehet rendelni ilyen fuvart, esetleg még szinte (általában az utasok osztoznak a benzinköltségen) ingyen is elvisz valaki ha utánanézel az interneten.
2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik taxis örül neki, főleg, ha ezt zsebbe teheti meg. De taxiórával is megéri neki, csak ki fizeti meg a hivatalos tarifát? (Milliomos, svájci nyugdíjas vagy jól menő cég a magas vagy speciális beosztású dolgozójának.)


Bár van olyan cég, amelyik taxival viszi be hétvégén a dolgozóit, de azt nem 200, hanem csak 20 km-es távról, ha nem éri meg buszt indítani, menetrendszerinti meg nincs, és nem egyet, hanem többet együtt és előzetes szerződéssel.

2011. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Berlinbe is elvisz, ha megfizeted...
2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elvisz persze.... tudok egy 8+1 személyes kisbuszt aminek annyi a költsége mint a 4 személyesé csa itt 8-an osztoztok a költségeken ;) [link] sztem érdemes megnézni.
2012. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze hogy elvisznek.

Múltkor beszéltem egy taxissal Budapestről vitt a reptérről románokat Nagyváradra 1euro/km

2012. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!