Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány éve van jogsid és volt...

Hány éve van jogsid és volt már baleseted? Légyszi kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem,mert kezdő jogsis vagyok,ott nyugodtan leírhatod,semmi kritika:)

Mindenféle tanulságos eset érdekel:koccanástól egy "súlyosabb" balesetig,bunkó autósok,ki okozta?

Nekem eddig még szerencsére nem volt!

Csak komolya válaszokat kérek!

17/L,3 és fél hónapja van jogsim


2011. aug. 23. 20:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem csak autósok válaszát várom;)
2011. aug. 23. 20:04
 2/22 anonim ***** válasza:
Brutális 2 éve van jogosítványom, és nem volt balesetem. 19/F
2011. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve van jogsim, egy koccanásom volt. Lényegébe belémtolattak. Ennyi. Írtunk egy bejelentőt, megcsinálták a kocsit, azt nem lett belőlle semmi több. Két bírságom volt, vagyis csak egy m a másikat nem hagytam annyiba. Az egy parkolási lett volna, a másik meg egy öv miatt volt.

20f

2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

6 éve van jogsim és még nem volt balesetem


23/L

2011. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 éve van. Egy balesetem volt: a saját garázsomból tolattam kifelé kinyitott csomagtartóval oszt' felakadtam. Szidtam még a bokrot is, hogy lehettem olyan figyelmetlen. (mentségemre szóljon, épp temetésre mentem és kicsit elgondolkoztam)
2011. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem is lassan 6 éve. Nem volt még semmilyen balesetem.

22/L

2011. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

6 éve van jogosítványom, és egy koccanásom volt. 10 éve. anyám azt mondta, próbáljam ki, milyen vezetni. a kertben. nekimentem a meggyfánknak. sok meggy hullott a motorháztetőre, meg picit behorpadt az első lökös, de szerencsére senkinek nem lett semmi baja. viszont amióta jogosítványom van, még sose volt semmim, bár néhány meleg helyzetet átéltem, de az más bunkósága/mazsolasága miatt volt. :)

26/f

2011. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2 éve van jogsim és csak egy kis karót tolattam ki félig:) az autónak semmi baja nem lett,mert a vonóhoroggal találtam el:D
2011. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve van jogosítványom. Balesetem ugyan nem volt, de mentem én már neki 6 parkoló autónak, egy belvárosi virágültetvénynek és oszlopnak is. De ez mind tolatás közben volt még friss jogsival. És se az enyémnek, se a többi autónak nem lett baja, kivéve 1 suzukit. Akkor még padkáztam is a kocsit, jöttem le, azt jött le a lökhárító is. Jah meg Horvátországban lakókocsinak mentem neki, kicsit be is horpadt az oldala az autónak. Meg összeszedtem 14 büntetést is, volt köztük minden.
2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
érdekes... itt senkinek nem volt még balesete, mégis mindenki a töréstesztekkel jön ezen az oldalon... én kicsivel több, mint 20 éve vezetek, kisebb koppanásaim voltak fiatal koromban, meg volt, hogy a suzukimba áló helyzetben beleszálltak kb 80-al. én karc nélkül szálltam ki belőle.
2011. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!