Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy vagytok megelégedve a...

Hogy vagytok megelégedve a taxisokkal? Melyik cég a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 09:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Én a Zóna taxit szeretem,ott fix zóna árak vannak. Más taxitársaságnál már jártam ugy,hogy odafelé 3000 ft volt,hazafelé meg más söfőrrel meg 4000.
2009. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De ennek mi köze a családi kapcsolatokhoz?

Amúgy meg melyik város taxisairól van szó? Mert én a 900-as taxit szeretem legjobban, de hát ki tudja, hogy a ti városotokban mi van.

2009. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Négy-négy-négy, hatszor négy, az egyszerűség kedvéjért, tárcsázd hatszor a négyest, hogy a Főnix taxit kérdhesd, egyszerű megjegyezni: Taxi taxi Főnix taxi!

06-52-444-444 Debrecen


:D :D :D :D

2009. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én itt Pesten a Tele5-tel vagy a 6x6 Taxival járok. Mindig nemdohányzót kérek. Utálom a pofázó sofőröket engem nem kell szórakoztatni.
2009. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Normál taxival utazunk,és mindig pontosak,segítőkészek. fix áruk van a reptérre,és nagyon olcsó. Ajánlom mindenkinek.nézd meg. www.normaltaxi.hu
2010. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!