Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy fizetős parkoló területre értem? A mikulás csomagon kívül, utólag.

Figyelt kérdés
Nincs tábla. Több utcasarkot is átautózva nem lehet látni fizetős parkolásra figyelmeztető táblát.
2011. szept. 26. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]

2011. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az utcán végignézve fel kell tűnjenek a parkolóórák, a többi autó szélvédője mögött elhelyezett parkoló cetlik, az utcán sertepertélő zöld mellényes keselyűk, esetleg másik autó ablaktörlője alatt diszkréten figyelő mikicsomag!

A helyismeret is sokat számít, de legrosszabb esetben meg lehet kérdezni egy helyi embert.

2011. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőre:

Nincs internet hozzáférésem akkor kivagyok zárva a parkolásból.

A második:

Ha végignézem az autókat lehet, hogy a harmadiknál már a korházban találom magam mert gépkocsi feltörő szakmunkásnak vélnek.

Találtam fizető oszlopot. Kb. úgy nézett ki minzt a kutyapiszok gyűjtó. Terepszínnel, szolidan ácsorgott az út szélén. De ezt is pár nappal később fedeztem fel.

Vidéken legalábbis, már ahol szoktam parkolni, nem ilyen sunyi módon oldják meg. Igen is közlik táblán keresztül az autóssal, hogy fizetős területre tévedt.

2011. szept. 27. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Pesten !nagyjából! minden ami a Róbert Károly-Hungária- Könyves Kálmántól beljebb van, az fizetős.
2011. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Barion
2018. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!