Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit éreztetek a rutin/forgalmi...

Mit éreztetek a rutin/forgalmi vizsgátok előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövő hét kedden fogok vizsgázni rutinból, de iszonyatosan félek tőle. A 4 alap feladat megy, de a többibe mindig van valami hiba. A lejtőn nem mindig tudok elindulni, az Y megfordulás megy, a jobbra balra hátra előre beállás megy, de a sarok tolatás nem. Annyira félek tőle. Ti éreztetek így? Mindenki azt mondja, hogy nem kell tőle félnem, mert nem nagyon szőrszál hasogatóak a vizsga biztosok, de azért tisztában vagyok vele, hogy ezt csak a megnyugtatás miatt mondják. Nektek milyen volt?


17/L


2011. okt. 14. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki be van rezelve előtte, ez normális:) Én is be voltam:D Szóval nyugodj meg és majd ne kapkodj a vizsgán. Sok sikert!:) 22F
2011. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak az elsősegély vizsga előtt voltam berezelve, a többinél nem.
2011. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon izgulós típus vagyok, de ennél pont nem izgultam :D Tényleg nem nehéz, az alapfeladatok simán menni fognak, a kihúzottat meg csináld óvatosan, gondolj arra, hogy parkolásoknál van lehetőség javítani többször is.
2011. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Én meg pont az elsősegély és a KRESZ vizsga előtt nem voltam berezelve. De mindegy is, ezeken túl kell lenni, utána meg sokat vezetni. Ez a titka az egésznek.

2011. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem féltem elötte, mert biztos voltam a dolgomba.

Rutin vizsga 6 perc alatt volt meg elmélettel együtt, a forgalmin is minden rendben volt.


Amúgy meg jobban izgatott az esti piszkos meglepi a csajomtól, mint az a retek vizsga:D

2011. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egészen addig paráztam ameddig be nem ültem az autóba.

Onnantól tudtam hogy ez az én terepem:)

2011. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is azt írtam, hogy ELŐTTE. Amikor már elkezdődött a vizsga, teljesen nyugodt voltam és magabiztosan vezettem.

Nem kell itt a nagyképűsködés, hogy nem izgulunk a vizsgák előtt...:)

2011. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minél jobban rezelsz,annál nagyobb az esélye,hogy bénázni fogsz.Figyelj!Ha el is rontasz valamit,max megbuksz,de nem fognak felakasztani,tehát nincs mitől félni,csináld ahogy tanultad,mintha ott se lenne a vbiztos,és meglátod sikerülni fog.
2011. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, mennyi az esélye, hogy sarok tolatást húzod, és elrontod? Kicsi. És ha mégis, hát jössz újra. Én anno a tolatva parkolástól féltem, és mégse amiatt húztak meg. :D (Hanem azért, mert túl közelre álltam egy oszlophoz, aztán amikor már annyi volt, hogy akkor álljak vissza a starthelyre, induláskor elgurult hátra 15 centit, és nekimentem. Szóval, ha az a feladat, hogy max. 50 centire közelítsd meg, akkor az 40 legyen, és ne legyél maximalista. :) )
2011. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én speciel enyhe másnaposságot.

:)

2011. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!