Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki elárulná mi a fantázia...

Valaki elárulná mi a fantázia ebbe?

Figyelt kérdés
Ha megállok a pirosnál egy másik kocsi mögött, az előttem levő azonnal előrébb gurul néhány métert. Ezt már sokszor megfigyeltem.

2012. jan. 12. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
fél nehogy neki gurulj
2012. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se tudok a fenekemen maradni soha pirosnál. Állandóan gurulgatok. És sokszor pont akkor jön ez elő nálam, mikor beállnak mögém. De nem tudom miért, csak megszokás. Szóval nem miattad csinálják, ez biztos. Sőt, ha már mögötte zárkózik fel autó, akkor biztos mindjárt átvált a lámpa és akkor már beteszi egyesbe, vagy ha automata, akkor lejjebb veszi a lábát a fékről. Tehát ha csak ennyi a dolog és nem az, hogy nem valami bizalomgerjesztő autód van, akkor ne aggódj! :P
2012. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is kiszúrtam, pedig én bringával járok :) Én se értem. Én ha megállok pirosnál, leteszem a lábam, és nem megyek sehová, amíg át nem vált, akárki van mögöttem.
2012. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak akik nem szeretik ha közvetlenül mögöttük van valaki, jobban szeretnek "hermetikusan elkerített" helyen autókázni. Ha valaki hirtelen közel kerül az autójuk "intim szférájába", azonnal arrébb állnak, hogy visszaállítsák az eredeti "intim szférát" kb mint az embereknél: ha buszon szorosan rád állnak, arrébb lépsz.


Van akinél ez ösztönös, de van aki fél mondjuk attól hogy a mögötte levő jobban gyorsulna mint ő, és ezért induláskor bele jöhetne hátulról.


Van aki csak simán szereti mozgatni az autót akár ürügy nélkül is, ha meg még ürügy is van rá, csak annál jobb...

2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!