Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi volt a legabszurdabb dolog...

Mi volt a legabszurdabb dolog amit utazásotok során láttatok?

Figyelt kérdés
Azoknak szól ez a kérdés akik sokat vannak úton ,hogy mi volt a leg abszurdabb dolog amit láttatok vagy ami megtörtént veletek? "Esetleg van róla vényképetek?

2012. márc. 14. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Fotó nincs. Los Angeles, szemeteskukák mellett a hajléktalan fekvőtámaszokat nyom. Szakálla 30 centi.
2012. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Haver mindenáron el akart velünk jönni,de mi nem akartuk. Állt az autó,erre Ő benyúlt az anyósülés felől a félig lehúzott ablakon,ki akarta nyitni. Erre én felhúztam gyorsan az ablakot,odacsuktam a kezét. -Na gyere! :)

Vittük két utcát,futott a kocsi mellett,aztán felkapaszkodott.. :) Végül "elengedtük".

2012. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy 15 évvel ezelőtt az 5-ös főúton -valahol Kistelek és Balástya között- az egyik parkolóban állt egy török kamion. A sofőr a lépcsőn ült letolt gatyával és egy "örömlány" meg furulyázott neki.


Allah meg biztos vigyorgott odafent...

:D

2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 6-7éve, a 44-es főúton. (Békéscsaba és Kecskemét között) Fényes nappal egy kispolskiban sexelt egy pár. A főút-tól kb 10! méterre.
2012. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én egy mellékúton mentem és kanyar előtt ki volt téve az a karbantartási tábla amin lapátol egy fekete munkás.

Kanyar után az úton egy néger lapátolta ugyanúgy az utat.

Amúgy a törökösön jót nevettem.. Mert nem hiszem hogy tudjátok azt hogy a török kamionosok nem ehetnek a fülkében mert a vallásuk tiltja. Nem hogy furulyáztatni az utcahölgyeket! :) :) :)

2012. márc. 15. 00:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Románia, 2x4 sávos úton legbelső sávban lovat vezetve sétál az emberke. Nem zavarta a sok dudálás, vészfékezés. Idiot.
2012. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!