Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bulgáriában tényleg így...

Bulgáriában tényleg így működik a KRESZ? Nagyon érdekes.

Figyelt kérdés

"KRESZ itt is van, azonban csak azt a passzust ismerik belőle, amelyikben az van, hogy a nagyobb-gyorsabb-drágább autónak van elsőbbsége, pláne, ha a sofőrje még meg is van győződve róla, hogy az egy sávos úton ő nyugodtan mehet a középsőben, a szembe jövők (busz is) majd félreáll, amíg ő elhalad.


Legjobb példa erre, amikor a tengerhez mentünk, a szófiai utolsó lámpánál mellettem állt egy stuttgarti csúcsmodell limuzin és a végén hamarabb értem Burgasba, mint ő. A nem autópálya szakaszon minden falu elején utolértem amíg a rendőrrel "beszélgetett", majd a falu végén visszaelőzött és ez így ment egészen Burgasig..."


Nagyon érdekesen van megoldva , de igazából érthető is.A nagy autók előre a kicsik meg had menjenek a saját tempójukkal.



2012. márc. 18. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Van ott is KRESZ, csak nem tartják be.

Mint ahogy itthon sem szokták sokan, ugyan ilyen esetek Magyarországon is vannak.

2012. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!