Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha volna a jogosítvá...

Mi lenne, ha volna a jogosítványnak egy kiegészítő 'R' kategóriája, amit akkor kapna leendő sofőr, ha ittas állapotban, vagyis részegen (innen az 'R') is levizsgázna?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bele lenne írva a jogosítványba, hogy részegen vezethet.
2012. márc. 30. 20:56
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ezt nem lehet megoldani. Mivel mindenkire másként hat az alkohol...Nekem elég egy pohár, más meg 10 után is fitt...
2012. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, ezért kellene levizsgázni. Persze matt részegen nem lehetne vezetni, max. 1,5 ezrelékig.
2012. márc. 30. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem aki gépeket kezel az ne igyon vagy ha piál akkor menjen gyalog másokat ne veszélyeztessen senki!


Akiben van alkohol az bátrabbnak hisszi magát meg keményebnek.. pedig nem az. :)


Amikor engedélyezve volt a kismenyiségű alkohol fogyaztás a járművezetőknek nem is lett volna belöle semmi ha mindenki be tartja..


Sokan segg részegek voltak ezért van Zéró Tolerancia, és így jogosnak tartom, mert az esély meg volt ha most mondom 1 pohár sőr volt engedélyezve akkor a magyar az terhetetlen ugye és egyből 2-3 pohárral ivott..


Itt kezdődtek a problémák!

Szégyen ide szégyen oda aki piál annak jogsit nem adnék többet!


Ott van Sthol Bandi is ugye?? Csak azért szívatták meg mert híres.. aki iszik és nagyobb baleseteket csinál nem hurcolják így meg..


Itt a büntetórendszer sem egyforma sajnos sz@r korrupt országban élünk! :S

2012. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hülye kérdés,hülye gyerektől -.-
2012. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!