Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek mezítláb vezetni a kocsit?

Figyelt kérdés
A neten találtam videókat ahol emberek azt filmezik, hogy mezítláb vezetnek, és kipörgetik a kereket, direkt elakadnak sárban, és videózzák a meztelen lábukat ahogy kipörögnek. Ti szerettek mezítláb vezetni és úgy kipörgetni a kereket vagy csak az amerikaik? :)

#autó #férfi #vezetés #meztelen #elakadás #mezítláb #kipörgés #sárban kipörgés #mezítláb kerékpörgetés
2012. máj. 20. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nyáron ugyan papucsban vezetek, lévén, hogy kamionozok és több száz kilométeren, és több órán át nem szeretném ha befülledne a "patám", de van olyan ismerősöm aki kizárólag mezítláb vezet, hogy miért szeret így vezetni azt nem értem, én határozottan nem szeretem mezítláb nyomni a pedálokat.
2012. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!