Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos barátnő vagyok. Jó...

Kamionos barátnő vagyok. Jó ötletnek tartjátok -e ha levizsgáznék. Páromnak meglepinek szánom. Kedves kamionosok, áruljátok el nekem ti örülnétek ha párotokkal együtt mehetnétek? Sok párosról tudok pl. W. -nál

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én férjem is kamionozik, sőt az én fejembe is megfordult már az amit tervezel, ám egyszer láttam egy ilyen párt amikor elkísértem férjemet egy egyhetes körére. A 9 órás pihenő alatt az a házaspár egymáshoz se szólt. Akkor megértettem, hogy borzasztóan egészségtelen ha egy pár a nap 24 órájában egymás mellett van szünet nélkül.

Én nem tenném.

2012. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi nem vagyunk kamionosok ugyan, de nekünk sem tesznek jot azok a teli honapok amikor keves a munka es össze vagyunk zarva sokat. Viszont mindketten küzdö sportot üzünk (ugyanazt)es nagyon jo ha olyasvalakivel beszelhetem, gyakorolhatok aki megert es ert is hozzä.

Nem ertek ugyan hozza, de ha mondjuk neha külön utakat is tudnäl vällalni, vagy nem mindig mennetek egyött akkor megoldhato.

2012. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Férjem kamionos. Ismerősünk sok van a szakmában. Egy idősebb házaspár több mint 10 éve nyomja négykézben, tök jól elvannak. Fiatalabb pár 4 év után úgy döntött, hogy mivel nem szeretnének elválni, inkább a csaj leszállt és itthon dolgozik. Én is gondolkodtam a témát de közben megszületett a lányunk. Jobb ez így. Szerintem mi egymás agyára mentünk volna. Szerintem ez nem jó meglepi, előtte beszéljétek meg.
2012. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!