Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb benzinkút...

Melyik a legjobb benzinkút valamint ahol érdemes tankolni mert hát az autónak se mindegy (hosszú halál a motornak)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is Shellnél tankolok általában. Teljesen elégedett vagyok az alap dízelükkel. Olcsó és jó is.

Múltkor kaptam agy Molos kupont. Így hogy ne vesszen el, tankoltam ott is. Így literenként 2Ft-tal volt olcsóbb mint a Shell. Az átlagfogyasztásom jó egy literrel megugrott tankolás után.

Most próbáltam az OMV Max Motion prémium dízelét. Az alap Shellhez képest semmi különbséget nem tapasztalta. Viszont literenként 35Ft-tal drágább.

2013. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gomzoli ***** válasza:
Nekem is a Shell diesellel sikerül a legjobb fogyasztasertekeket elernem. A masik az Agip, amivel szinten elegedett vagyok. A Jet kutra viszont soha többe nem megyek, szennyezett volt a gazolajuk. A Lukoil pedig nagyon silany minöseg volt, lomha volt az auto, es többet fogyasztott majdnem egy literrel.
2013. dec. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!